www.sudzibas.lv RIMI Briesmīga apkalpošana

Rimi Mols - Briesmīga apkalpošana

Apkalpošana pie gaļas stenda brīvdienās ir vienkārši drausmīga. Aiz letes viena pensionāre kas knapi velk kājas un apkalpo arī zivju nodaļā. Gaidīju kamēr nosvērs karbonādi veselu mūžību. Vai tiešām Rimi nevar ielikt vēl kādu pārdevēju, kad ir daudz cilvēku, jo kamēr gaidīju apmēram 6 cilvēki vienkārši aizgāja prom tā arī neko nesagaidījuši. Laikam jau Rimi arī pārdevējām nemaksā, ja nākas ņemt darbā tādus tantukus.

25.11.2018

N nata6a 25.11.2018

По выходным такое в Молсе частенько. Продавцы туда работать не идут. В других магазинах хоть кого-то найти могут а там всё те-же дамы преклонного возраста на протяжении 5 лет минимум. На их зарплату, без пенсии не прожить.

Kolta 26.11.2018

Tankukiem ari gribas nopelnīt kādu papildus naudiņu savai necilajai pensijai.

Varbūt Viesturs vēlētos pastrādāt par šo "vēl kādu pārdevēju" ar darba grafiku "kad ir daudz cilvēku" par kādiem 3-3.5 EUR stundā "uz papīra"?

V Viesturs Bokša 27.11.2018

Paldies, kā jau minēju, man ir pietiekami intensīvs darba grafiks, lai uz veikalu dotos iepirkties, nevis meklēt darbu. Taču iepirkšanos šajā veikalā droši vien atstāšu tādiem kā tu. Jums jau laikam ir pietiekami daudz brīva laika.

Rīgа 28.11.2018

Tas nav attaisnojums. Var atteikties no sava darba, nākt strādăt uz Rimi un parādīt visiem meistarklasi apkalpošanā.

V Viesturs Bokša 28.11.2018

Cien. "Rīga"! Ja tam lai brīvdienā iepirktos veikalā, jūsuprāt, nepieciešams attaisnojums, tad kādam no mums ar galvu nav labi.