www.sudzibas.lv RIMI Melošana

Rimi - Melošana

Sveiki!

Gribētos zināt kur pārdevējam veikala maksas pirms nodokļu nomaksas 3,70-4,10 aukstāka alga stundu zina pārdevējam ir 3,50 viss ne vairāk kas tā par atklātu melošanu, jo pārdevējs veikala saņem rimi strādājot minimālo un pat zem viņas ne aukstāk, tāpēc jābeidz melot jauniem darbiniek kas vēlas nākt stradat. Pēc nodokļu nomaksas nevar būt ka pārdevējs diena saņems no 25 - 27 eiro diena rēķinot to ka strāda pa 8 - 10h

28.03.2020

N

M Mēnesis 28.03.2020

Bet izlasīt tak izlasīji 😂😂😂un domu saprati

V vitols 28.03.2020

Tagad izķers, tās darba vietas arī pa 2h eiro, jo cilvēki bez darba.
Skumji ir tas, ka bagātie nabagus izmanto.

N Nils37 28.03.2020

Tici man tie pasi nejies stradat nomierinies

K Kristina Smith 28.03.2020

Tici man nejies bus sosmigi liels bezdarbnieku skaits Latvija

N Nils37 30.03.2020

es velreiz saku lai tu stradajot Rimi nopelnitu ta lai paliek tev pabarot bernus abgerpt vinus un vel sievu palutinatu ,tad aizmirsi uz kadu laiku gimeni jo tad bus ta divdesmit vai vairak dienas stradasi bez brivdienam septinos astonos darba majas paradisies ap septiniem vakara majas paedisi un gulet jo nebus speka tev kam citam,luk tad ja dabusi videjo algu Latvijas preteja gadijuma vari pat neceret neusko lielu

R RXX 30.03.2020

Baigais atklājums! Kas nevar pelnīt ar kvalitāti (smadzenēm), pelna ar kvantitāti!