www.sudzibas.lv RIMI Maltās gaļas kvalitāte

RIMI/Maltā gaļa - Maltās gaļas kvalitāte

Labdien, vēlos padalīties iespaidiem par šodien iegādāto maltās gaļas kvalitāti. Produkts tika iegādāts Iļģuciema RIMI veikalā Dzidciema 42, tas ir marķēts kā RIMI produkts. Nezinu kas ir šajā gaļas izstrādājumā, bet gaļas tur praktiski NAV! Garšo pēc papīra, sojas vai kā cita. Mūsu ģimenē neviens nespēja tikt galā ar kaut vienu no šīs gaļas pagatavotu frikadeli.

L lude 28.04.2010

Mans vīrs arī nopirka(citā gan RIMI )malto gaļu, visu izmetām missenē.
Vienkārši pretīga.

G griii 28.04.2010

Tad jau Jus neesat izmeginajushi maimas malto galju :D:D Rimi kaut cik vel piedoma pie kvalitates

M McKinley 29.04.2010

A ko Tu gribēji pa 0.70Ls santīmiem :))

V Vienalga 30.04.2010

Gatavu malto gaļu veikalā nepērk. Nevienā. (Punkts). Ja slinkums pašam malt, ir vietas, kur izvēlētos gaļas gabalus samals acu priekšā. Drusku dārgāk kā par 0, 70 Ls/kg sanāks, bet ne ļoti.
Tualetes papīru var pievienot pats ;)

D Dīī 30.04.2010

Mēs arī izmetām misenē Alfes Rimi pirkto " kotešu masu". Tā bija man mācība un tagad maļu gaļu pati. (citriz vnk nav laika...)

P pisec 01.05.2010

A varbūt pirms gatavošanas vaidzēja izņemt no iepakojuma?Kaut gan ko gan stulbam var padarīt! ;)

K Kārlis 01.05.2010

Nevar nepiekrist, ka tā gaļa ir tāda, ka pat kaķis neēd. Tāpēc mājās ja ir kaķis, un ja viņš neēd, tad no gaļas, vai tā produkta nekā laba nav.
Ja vel šos komentārus lasītu kādi no RIMI augstāk sēdošajiem darbiniekiem no lielā ofisa, tad varbūt viņš pasmaidītu! Tas ir pats pretīgākais.
Bet pa lielam RIMI vairs neiepērkos, jo fantastiski dārgs veikals.

Mamma 02.05.2010

Mans kaķītis ar to neēda, bet svainis uztaisīja maltās gaļa mērci un dzīvi vēl esam.

Mamma 05.05.2010

...

H harijs 07.05.2010

Kurš ir redzējis apkārt lielveikaliem klaiņojošus suņus un kaķus? (maltā gaļa)

K Kristine 08.05.2010

Agrāk gan Rimi bija diezgan laba maltā gaļa. Droši vien taupības režīms...

Mamma 08.05.2010

Nevienam neiesaku pirkt malto gaļu. Domāju dažādas krāsvielas, tauki nav tas veselīgākais produkts.

M maija 08.05.2010

Es arī izsviedu ārā visu malto gaļu! Būtu interesanti, no kā viņi to taisa? Vitrīnā tik skaista, SĀRTA...

S Sig. 14.05.2010

Arī es esmu atteikusies no jebkādas gatavās maltās gaļas - vnk nebaudāma.

I irinovna 31.05.2015

Acīmredzami nekas nemainās. Šodien nopirku Molā. Kotletes vnk nelīp, masa ūdeņaina. Kotletes taisu jau gadus 10, nekad tādu problēmu nebija.