www.sudzibas.lv RIMI attieksme pret darbiniekiem

Rimi m"ALFA" - attieksme pret darbiniekiem

Pat nemēģiniet strādāt Rimi "ALFA", ja jums ir mazs bērns un būs vajadzīga "zilā" lapa! Nostrādāju 2 maiņas un bērns saslima. Pēc nedēļas, kad atgriezos dabā, man maiņas beigās palūdza uzrakstīt atlūgumu. Vēl atļāvās pateikt, ka cilvēki 2 gadu laikā pat nav atļāvušies atvaļinājumā aiziet, bet man redz, vesela nedēļa bijusi bīva! Aiz durvīm stāvot cilvēki rindā, bet es mājās mierīgi atpūšos. Lai es vēl pārlasot darba līgumu. Pārlasīju, bet neko par maziem slimiem bērniem tā arī neatradu...

M Māra 21.12.2008

Protams, ka nav Tev darba līguma nekas tāds rakstīts, jo nedrīkst būt rakstīts! Neraksti atlūgumu, bet, ja situācija kļūst "saspīlēta", griezies attiecīgās instancēs.

L LIKUMDEVĒJS 21.12.2008

Nu te ir klaja likuma neievērošana!
Iesaku griezties Darba inspekcijā, lai beidzot to midzeni izpurina kārtīgi!
Nekādus iesniegumus nerakstiet un papīrus arī neparakstiet!

V villis 21.12.2008

alfa suukaa!

A asd 06.01.2009

tada nu ta attieksme ka pret lopiem ir

D Depis 13.01.2009

Es ari tur stradaju, alga maza, bet pret tevi izturas ka pret niecibu, dara visu, ka tikai pasai labak, nemaz nedomajot par pardevejiem. Vini iedomajusies, ka tas Rimi ir nezinkada zelta bedre... :D un tad vel brinas, ka gada laika katra nodala nomainas pat lidz 6 un vairak darbiniekiem.
Es ieteiktu izlasit Darba likumu, jo tur viss ir vnk uzrakstits un saprotams, tad nebus problemu iebilst nezinasanas del.

I izbijisriminieks 15.11.2010

es pats esmu stradajis neilgu laiku rimi tur patiesham atri mainas cilveki mani pienema atkartoti, tas ir atlaida un pec tam atkal pienema, bet otro reizi kad gaju parakstit ligumu kopa ar tiem papiriem un tas analizem, izterejot apmeram 12 ls man pateica kad tomer nenams lai gan tad teica ka tomer panemshot. un naudu ateicas atdot jo tapat 3 gadus deres, bet pedejas analizes bija pirms 2 gadiem, gan jau es pats atradishu darbu. bet darba likuma ir teikts kad darba devejs samaska visu darba iekartoshanas izdevumus kas saistas ar arstiem. Darba likuma 36 pants 1.2.un 3.dala.