www.sudzibas.lv RIMI maana cilveekus

Rimi - maana cilveekus

Uzmanieties no vilinoshajiem darba piedaavaajumiem uzneemumaa Rimi darbinieki tiek nemti uz paarbaudes laiku un, ka tas iet uz beigaam vini panem vietaa jaunus cilveekus un peec tam pazino, ka paarbaudes laiku neesat iztureejis un esat atlaists.Vini to dara, jo tas ir loti izdeviigi naudas zinaa.

J

P Pircējusargātājs 12.12.2008

Un tā dara ne tikai Rimi, bet arī Plus Punkts, Narvesen, Maxima un citi tirgotāji! Diemžēl Latvijas likumdošana to atļauj un mantrausīgie tirgotāji to izmanto!
Narvesenam t/c "Origo" ir tik liela kadru mainība, ka šausmas. Visos 4 Narvesen tirdzniecības vietās es tikai 2 pārdevējus atpazīstu, kas te strādā patstāvīgi, pārejie mainās ik pēc 3-4 mēneši.

N ninjax 12.12.2008

man skiet, ka kura vieta. jo ir tirdzniecibas vietas, kur tiesi par katru cenu censas noturet, bet darbinieki pasi ir tie, kas nepartraukti mainas, jo nevar izturet darba apstaklus vai attieksmi.
bet ir starpiba - viena veikala parbaudes laika piedava 300, kamer cita tikai minimalo..