www.sudzibas.lv RIMI Ļoti slikts servis... !!!

Rimi - Ļoti slikts servis... !!!

Sestdien rītā 19.06.2021. Plkst 9: 20 rimi veikalā Salaspilī strādā tikai viena kase un info kase. Ņemot vēra epidemioloģisko situāciju valstī, par klientiem netiek domāts vispār. Rinda ap 20 cilvēkiem. Vērošoties pie apkalpojošā personāla - atbilde ir fenomenāla, ka nav kam strādāt. Nāciet pie mums strādāt! Tai pat laikā darbinieki darba formā (ar nozīmīti - pārdevēja) paši staigā pa veikalu un iepērkas. Pēc neskaitāmiem lūgumiem tomēr uzradās arī kāds, kas var apkalpot pie blakus kases.
Darba organizētība tirdzniecības zāle nekāda! Fuj, veikala vadītājai, nepārzina un neprot organizēt savā pakļautībā esošo darbinieku darbu.
Paldies lēnajai kasierei, kas bija savā darba vietā un apzinīgi veica savus pienākumus apkalpojot neapmierinātos klientus.

19.06.2021

R RXX 19.06.2021

“ Tai pat laikā darbinieki darba formā [...] paši staigā pa veikalu un iepērkas.” 🤦‍♀️ laikam neesi dzirdējis/-usi par tādu lietu kā Rimi piegāde.. vai varbūt domā, ka pasūtītās preces pašas magiski salien maisos 😂

S SalaspilsSK 29.06.2021

Ja tu kā uzņēmējs piedāvā piegādi tad nodrošiniet attiecīgu nozari ar darba spēku. Kāpēc jāsoda apmeklētājus kuri stāv pie vienas kases gara rindā. Kā jau minēju problēma ir vadība neprot vai negrib iedziļināties.

H Hahha 20.06.2021

Lai kada situacija nebutu valsti darbiniekiem ir tiesibas uz partraukumiem.nepatik ejiet pati tur stradat ka jums gribas-bez partraukumiem un brivdienam.

S SalaspilsSK 20.06.2021

9:20 no rīta pārtraukums? Ļoti laba darba vieta. Jaiet strādat.

Good Intentions 20.06.2021

Laiks nav no svara - katram savs laiks, ja vel sanāk.

S SalaspilsSK 29.06.2021

Rodas viens jautajums priekškam pārejas 7-ņas tukšas kases. ?

A asdasd123 20.06.2021

kas tur ies vel stradat par tiem 400 euro ? pasaki paldies ka nespļava sejā , es butu uzspļavis . vienalga par tam kopeikam neizdzivot .

S SalaspilsSK 29.06.2021

Tad droši ej tur strādāt es bieži tur eju varēsi varēsi realizēt savu ieceri. 😉

P Plaseltmnow 20.06.2021

Jums kase visdrīzāk pierunaja iesesties kadam darbiniekam no zales vai vitrinas(starp citu vitrinas darbinieks ari skaitas pardevejs)kabpirm.kses maxima bieži ta dara,bet tas nenozīmē ka vinam tas jadara.tas nozime tikai to ka mebus kkas izcepts vai izlikts pa to laiku,un tur tad "cepsies" vel tads gudrinieks kuram sulas plaukta nav vai maizites...grafiku sastada vadiba,ne jau kasieri vai pardeveji.Reali tracina cilveki kuri telo ka ir paši gudrakie un zin ka kuram jastrada.kadreiz stradaju par kasieri,man pircejs meginaja macit kadam košl.gumijam jabut kase vairak,un ka tam jastav,laikam domaja ka tos liek ka grib.OMG

S SalaspilsSK 29.06.2021

Vis ko jūs minat (cep, mazgā,skalo) vienalga ko lai tās darbinieks parastās darīt problēma ir vadība. Veikalā daudz darbinieku daudz klientu un strādā vienā kasē. Tas nav normāli. Kā jau sāka zivs pūst no galvas.

Good Intentions 20.06.2021

Atkarīgs no vietas, bet lielākoties vainojama vadība. Zinu, ka tur ne visai veselīga attieksme pret darbiniekiem, kā arī vairākās vietās tev vispār jabūt visam vienā.

S sannas 28.06.2021

Amats "pārdevēja" ir darbiniekam, kas strādā pie vitrīnām! Kasē sēž kasieri! Jūs vēl apkopējai varējāt paprasīt,lai apsēžas kasē 😂😂😂 Kā var nesaprast elementāras lietas? Kasē prot strādāt un pieejas kods ir tikai kasierim, nevis jebkuram darbiniekam. Turklāt nekur nav teikts, ka jāstrādā 5 kasēm no rīta. Katrs veikals izvirza savus noteikumus. Vai nu jūs tie apmierina vai nē, tā vairs nav veikala problēma. Un nevajag tagad gudri stāstīt, ka jūs savas kapeikas atstājat veikalā. Normālie pircēji, uz kuriem veikali balstās, nekad tādas muļķīgas sūdzības nerakstīs un pārdevējam kasē neliks sēdēt 😂

S salik69 29.06.2021

Iepriekš veikalu vadīja sieviete ar dzelzs raksturu, un tagad veikalu vada intriģējošs zēns

S SalaspilsSK 29.06.2021

Sieviete bija ar p*utiem, zens bez...

S sannas 30.06.2021

Ja no rīta strādās visas 7 kases, tur nebūs iepirkties spējīgu pircēju! 7 kases tāpēc,1) lai svētku laikā būtu iespēja atvērt vairākas kases, 2) katram kasierim ir sava kase. 3)katram kasierim ir savs darba laiks. Ja no rīta strādā viena kase, tas nenozīmē, ka līdz pat vakaram strādās tā viena kasiere.

S SalaspilsSK 30.06.2021

Labs apraksts. 👍
Pieņemsim rindā būtu 50 cilveķi un mēs ņemsim vērā visur aukstāk pārskaitītus punktus. Un tu pats stāvi kāds nu 49 vismaz un stāsti pats sev ka viņiem maz maksā ka katram savs darba laiks katram sava kasē?
Kāds būs tavs secinājums.?
Man rodas tikai viena atbilde vadība nemāk vai neprot vai arī negrib pildīt savus pienākumus.
Kurš lemj par to cik kases strādās no rīta?
Vai tad uzņēmuma neviens neseko līdzi kas notiek pie kasēm?