www.sudzibas.lv RIMI ļoti nelapina attieksme

Rimi - ļoti nelapina attieksme

Šovakar iepērkoties "Rimi" veikalā un apstājoties pie sveramo salātu stenda,pirmkārt jau, darbiniece, kas strādā aiz letes pat nepaskatījās uz mani, nevienu citu cilvēku apkārt tajā brīdī nebija, tad pati sāku lūgt, ko īsti vēlos. Pajautājot par to, kādi trauciņi ir pieejami, atbilde bija draudoši rūcoša un atkal tikai man pagriezta mugura. Pēc tam man tika jautāts, ko gribu, pateicu par salātiem, ko vēlos, viņa sāka skatīties uz pa visam citiem salātiem, sakot, ka vēlos citus, man tikai atkal "laipns" skatiens! Domāju, ka Rimi vadībai vajadzētu pasekot līdzi savu darbienieku attieksme pret klientiem. Tā nav pirmā reize, kad saskaros ar ko tādu, tieši šajā lielveikalā!

E

B bareta 06.02.2015

Jā, ir bijusi pieredze, ka aiz letes tieši stāv tādas nelaipnas raganas.