RIMI Livani - bojajums

Labdien! Vakar 28 decembri garam braucot livaniem nolemu iebraukt livanu rimi veikala un biju loti nepatikamas sarunas lieciniece starp rimi darbiniekiem staveju pie maza leduskapja kur stav sarkanie ikri pie nodalas "pie zveijnieka" diezgan paskala balsi viena darbiniece (ka es sapratu ta bija aukstaka amata darbiniece paspeju izlasit pirmos tris burtus kur bij rakstits uz varda siltites"lud... '') vina likusi izlikt uz vitrinas ar 28.12. Mencas fileju, kuru it ka janoraksta nabaga pardeveja (jauna meitene vards valentina) skaidroja lud... Ka neliksot vinu uz vitrinas, jo vina ir vizuali nesmuka un jau esot dzeltenigi gali, ka sanita (ka es sapratu sanita ir aukstaka amata par lud...) teikusi produktus ar nepievildzigu izskatu janoraksta lai tadu netirgojot uz ko lud... Sadusmojas un teikusi ka vinai ir vienalga ko saka sanita ka mencai ir samazinata cena lai liekot uz vitrinas paslepot visus nepievilcigus defektus un aizgajot prom. Uz ko jauna meitene uz acim asaras ar drebosam rokam izliek filjeju sarulejot smuki ka rozoti. Es apgajot rinki piegaju pie meitenes varda valentina un prasu vinai dazus gabalinus mencas filejinas (skats mencas bij tiesam briesmigs) vina man ar acim un vieglu galvas majienu saka ka labak nevajagot nemt. Es tiesam gribu novelet sai jaukai un drosmigai meitenei lielu izturibu ka vina tiesam nepardot bojatus produktus par vinas godigumu. Jo nevar zinat kadas burtu sekas ja vina pardotu sabojatu zivs un to apestu berns. Gribetu versts lielu uzmanibu darbinieku atlasei luzu aizdomajaties kadi apkart jusu komandai ir darbinieki vai ir verts turet tadus darbinirkus kuri liek izlikt uz vitrinas nepievilcigu produkciju un kuriem vienalga ko sak aukstak stavosais amata darbinieks (sanita)
es ceru ka manu sudzibu nems vera un pardeveju stipri nebars ka nepardeva man fileju. Liels paldies vinai ceru ka to mencas fileju tiesam vinai izdevas norakstit.
Ar cienu anamika

K kartupelis2 29.12.2016

Nelasāms teksts.

S Scrotum 29.12.2016

У меня родной язык русский, но я все понял.