www.sudzibas.lv RIMI Lelle Elza

Rimi - Lelle Elza

Iegādājos uz 2017. G. Ziemassvētkiem meitai lelli Elzu, bārbiju, kurai cena bez atlaides ir 60eur. Par laimi 40% bija atlaide, taču tas neļauj pārdot brāķus! Bērns atsaiņojot lelli vispār nevarēja to ieslēgt. Tā vienkārši nereaģē ne uz ko! Kur tādu likt? Čeks protams nav, jo dāvanu pirkšanas maratonā tie vienkārši tiek izmesti. Bet katrā zinjā vilšanās un dusmas par to, ka bērnu vidū iecienītais elks ir suuuds.

Работяга 24.12.2017

Forsi! Atdot 60e rimi par bernu bojatu noskanojumu!

P pirceja2011 25.12.2017

Piedot, bet pati esi vainiga. Vienmer vajag saglabat cekus. Un veikals nav vainigs par brakiem. Ja tev butu ceks, dabutu naudu atpakal. Vainiga esi tikai tu.

Vienīgais, ko nesapratu - pie kā šajā gadījumā vainīgs Rimi? Pie tā, ka izmet čekus? Pie tā, ka lelle ir suuds? Jeb pie tā, ka bija atlaide 40%? Var jau saprast, ka veikalā, iepērkoties var pazaudēt galvu, bet šeit izskatās, ka tās vispār nav.

A Aiva 26.12.2017

Es varu derēt,ka visa šī partija bija brāķis,taču nevis visa partija tika izņemta no pārdośanas,bet gan tika samazināta cena pirms svētku dienās,lai to izpirktu. Protams,čeka nav ,pati vainīga,tikai zinu to, ka rotaļlietas tur turpmāk nepirkšu.

Vispār jau atlaide 40% bija ne tikai šai lellei, bet visām rotaļlietām. Vai tiešām tās visas ir brāķis? Ož pēc smagas paranojas.

sama 02.01.2018

Šeit uzskatu ,ka vainīga pati pircēja,nepatiesi apmelo Rimi,ja būtu čeks tad apmainītu pret ejošu lelli,veikalā tad vajadzēja pārbaudīt vai iet!kur Rimi vainīgs tagad?