www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Nesaprotu, kāpēc tiek idomātas rimi atlaižu kartes, kurās it kā var uzkrāt naudu? Pagājušo gadu, visa gada garumā par uzkrāto summu varēju nopirkt ziemassvētku maltīti. Šogad, izrādās, man esot katru mēnesi jāiztērē uzkrātā summa, savādāk tā mistiski pazūd. Esmu šogad, izrādās, jau pazaudējuši ap 30 eiro.

C Cilvēks16 12.08.2018

Tā visu laiku ir bijis, katra mēneša sākumā apskatiet čeku, tur nav viss uzkrājums jānoņem, bet kaut kāda daļa. Čekā ir norādīts, līdz mēneša beigām ir jāizmanto tāda un tāda summa. Strādāju 4 gadus Rimi un visu laiku tā ir bijis.

L Laurijs Svirskis 12.08.2018

Vot problēma pajautāt veikalā, lai izskaidro. Nē, jāraksta sūdzībās!

A Agiņa 12.08.2018

Visu laiku bija tā ka gadu var krāt un tad rāda,ka jānoņem uzkrājums. Pagājušā gada augustā uzkrātā summa jānoņem šā gada augustā. Ja uzkrājumu tērē Jāņos un Ziemassvētkos,tad nekas nebija jānoņem pilnīgi noteikti.

C Cilvēks16 12.08.2018

Nu nezinu, varbūt kasieri, Jums neatgādināja, kad noteiktā summa ir jānoņem, jo to man pat uzsākot darbu, teica, kad lai pircējiem atgādinu, ja uzmet tekstu, kad līdz mēneša beigām ir jānoņem noteikta summa, varat uzzvanīt uz Rimi bezmaksas tālruni, kurš norādīts uz mans rimi kartes. Jeb pajautājat paziņām, kuri iepērkas Rimi, tie arī pateiks, kad tā ir bijis visu laiku. Jums jau nav jānoņem visa summa,bet daļa, citu mēnesi pat nevajag noņemt. Es pats ar nezinu, kāpēc ir izstrādāti šādi noteikumi. Es ar piekristu, kad lai ļauj pircējiem krāt uzkrājumu, kaut vai gadu, pēc tam obligāti, tas ir jānoņem. Var arī uzrakstīt uz Rimi biroju un ierosināt šādu jautājumu.

C Cilvēks16 12.08.2018

Šeit var izlasīt atbildes par mans rimi karti:
Piemēram: Cik ilgi ir derīga uzkrātā mans rimi nauda?
Nopelnītā un uzkrātā Mans Rimi nauda ir derīga 1 gadu no tās nopelnīšanas brīža. Pirmā nopelnītā nauda tiek tērēta pirmā pēc kārtas.
Tātad, ja uzkrājums tiek noņemts katra gada beigās, tad cik es saprotu, kad nevajadzētu piedāvāt noņemt daļu uzkrājuma. Pamēģinat,piemēram, uz Ziemassvētkiem noņemt uzkrājumu, un līdz nākamā gada Ziemassvētkiem vajadzētu nepiedāvāt noņemt noteiktu summu.

K Kristīne Anstrauta 12.08.2018

Es jau rakstīju, ka pagājušā gada uzkrājumu, 40 eiro apmērā, varēju iztērēt uz Ziemassvētkiem. Šogad, jūnijā, man bija uzkrājums ap 15 eiro, un, saprotams, ka domāju krāt atkal līdz Ziemassvētkiem. Tad, nejauši ap jūlija beigām paskatījos, un kartē bija tikai 2 eiro. Tad arī sāku interesēties, kas notiek, izrādās, katru mēnesi pēkšņi sāk pazust mans uzkrājums...

C Cilvēks16 12.08.2018

Bet kasiere nebija noņēmusi apmaksas brīdī naudu? Līdz ar to jau Jūs samaksājat par pirkumu.
Ieejat šeit un apskataties mans rimi kartes bilance uzspiežat uz mans profils un kartes bilance, kreisajā pusē. Pēc tam izvēlaties, piemēram, filtru, izvēlaties periodu, no gada sākuma un tur būs redzams, vai nauda ir noņemta veikalā,vai tika dzēsta summa.

K Kristīne Anstrauta 12.08.2018

Paldies, pamēģināšu