www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Mes, Rīgas, Sesku ielas 7/1 majas iedzīvotāji esam sasutusi par rimi veikala arejas sienas tumšo noformējumu, kas atrodas pret musu majai. Vasara rimi vadība solija, ka sienu veidos zalos tonos, bet netureja savu vardu - ta ir melna !!! Ta ir cilvēku apkrāpšana! Vai tiešam to nevarēja nokrasot priecīgas krasas? Tagad mums pa logu rēgojas melna, depresija dzenoša, krematorija, siena. Ta to sauc apkartnes iedzivotaji. Mes so veikalu vairs neapmeklejam un, cik redzam, cilvēki tur maz ieperkas. Novēlam tiem, kas veidoja so, dizainu, izbaudit ari savu logu prieksa tadu, jauku, skatu !!!... Šovakar paradijas vel viens fenomens - 3 spilgt lukturi, kas spid musu logos. Vajprats! Gaisma visas nakts garuma !!!

BondsBonds 16.10.2016

Tas ir viņu īpašums, viņi dara kā tīk, izņemot, ja tas nav valsts nozīmes piemineklis vai kā citādi. Ja nepatīk skats aiz loga, tad pārdod īpašumu un pārvācies. Konsekventi, ja to darīs daudzi, zemes vērtība kritīsies un viņiem iespējams nebūs klientu, bet ja tā ir tava personīgā iegriba, neviens neko jaunu tev ieteikt nevar.

C Chelsey 17.10.2016

Jeeeeee*al... :D Sen tik labu sūdzību nebiju lasījusi :D Siena viņiem nepatīkot. :D Ej un pērc sev privātmāju zaļas pļavas vidū, kur nebūs neviena kaimiņa, kam savukārt melnā varbūt ir mīļākā krāsa. :D jā, psc, parasti cilvēki te sūdzās, ka neies uz konkrēto veikalu pēc tam, kad ir tikuši pie vecas gaļas, bet te sienas krāsa nepatīk :D :D :D Es joprojām nespēju noticēt sūdzības patiesumam. Tas taču ir prikols, vai ne? :D

A AnnaPanna 17.10.2016

Kāda vēl krāpšana? Tev paprasīja naudu par zaļo krāsu,bet nokrāsoja tomēr melnu? Muļķības. Nav ko sēdēt visu laiku pie loga,skaitīt cik cilvēku ieiet Rimi un tad nevajadzēs redzēt to sienu.

Aigars31 17.10.2016

kamoon... latvijaa kurpju kastes ir tik daudz un visas vienaadas nesmukas.. nekada stila .. padomju tanku angars ar uzrakstu rimi...tur nav ko vispaar to izskatu apspriest... vienkarshi nesmuki ir daudz daudz daudz veikali

Latviešu tautas 18.10.2016

История успеха. Латвия банкрот!

б Борька 20.10.2016

Ja nepatīk siena,aizejpie vadītājas,pasakika nepatīk.Nopērc uz SAVU naudu krāsu,un PATI to sienu krāso.Jo visiem pie d***** jūsu vēlmes.Neviens neko nedarīs,u savu naudu ar laiku netērēs.Vajag-darat paši.

Latviešu tautas 20.10.2016

Борька

====
А что будет если я подойду к твоему дому, и с криками "МНЕ НЕ НРАВИТСЯ ЦВЕТ ТВОИХ СТЕН!" начну разрисовывать её граффити? Вообще то это будет квалифицировано как хулиганство!

R Robin Hood 04.11.2016

Ēka nepieder Rimi. Rimi tajā nomā iekštelpas. Attiecīgi Rimi nedrīkst krāsot citām personām piederošas sienas.