www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Šodien iegāju Rimi Lielirbes Spice, iztērēt nestē iekrātos bonusu 3.5 e, pie reizes iepirku šo to ap 10 eiro.
Protams zināju, ka veikals ir daudz dārgāks nekā maxima, bet plānoju iztērēt nestē sakrato rimi naudu.
1. Pārdevēja kase 0003 (2022-11-10 13: 47: 45) bija nesevišķi gudra, vai nedzirdīga un no rimi kartes nenoņēma uzkrātāo bonusu, līdz ar to es nesamērīgi pārmaksāju par preci, kuru maximā būtu nopircis lētāk. Bet bonusā rimi mani vel apčakarēja, jo pērot plāksterus stendā bija norādīta Cena 1.79 e, bet kasiere man pārdeva to lietu par 2.49e
dok. Nr. 6/66188 kase 0003
fb numurs: 097946732134434
sp-lv01047
esiet uzmanīgi cilvēki, rimī ir krāpnieki, nopelnīt uz muļķiem un tiem, kas negrib iet strīdēties, tas ir miljonu biznes.
Labākais ir tas ka maximā es šito jau izsakudu uz savu lojalitātes karti, regulāri ejot uz info kasi sūdzēties, kautkā pekšņi viņi vairs necentās mani apčakarēt, bet tā kā uz rimī es 1 x gdā aiejo jo tur viss nenormāli dārgi, tad tur shēma plaikst un zeļ. Vissliktākais ir noskatīties, kā viņis apčakarē vecāka gada gājuma cilvēkus, kuriem grūti saskatīt Cenas un saprast atlaižu politiku, termiņu utt.

10.11.2022

R

Arkukušjans 11.11.2022

Man liekas, ka nevis pārdevēja "nebija īsti gudra", bet gan Jūs neesat īsti gudrs...:D
Ar šitādiem cilvekiem Latvija nekad nebūs atīstība, nekad, tapēc mēs esam tur kur esam. Un ja to vēl raksta vīrietis...