www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Labdien, iepirkos 22.03.2020 jūsu veikalā Rimi un jūtos vīlusies! Iegadājos snickers konfektes, kuras bija ar atlaidi, noskaitīju 8 konfektes ar domu katram 2! Piekases jau likās, ka pa 8 konfektēm 1.26€ Aizejot mājās sāku pētīt čeku, svars 0.180g, nebija ticība ka tiešām ir tāds svars, nosvēru un mani svari rādīja uz pusi mazāk! Kā vispār tā var būt? Aizejot atpakaļ uz veikalu, norādīju, ka man nav tā svara konfektēm, kas čekā! Uzrunāju kasieri pie kura biju iepirkusies, tik noteica ka svari nogļukojuši! Atnāca, liekas ka vecākā kasiere Edīte!Lai sadzirdētu atvainošanos, bija tikkai pārmetumi, kā viņa varot zināt, ka mājās neēsot izņēmusi! Bija ļoti nelaipna☹ Ieteiktu pārbaudīt svarus un kā strādā darbinieki!

BondsBonds 24.03.2020

Iespēju ka tev uz svariem nepareiza mērvienība uzlikta neapsvēri? Pēc to ieslēgšanas noklusējuma mērvienība var nebūt grami vai kilogrami.

ž Žanna Stoļarova 24.03.2020

Tāpēc veikala ir svari, lai pati varētu nosvērt savu preci, ja nemāki to, tad pati vainīga.

A Aigija Priedìte 25.03.2020

Vai tiešām Jūs pati katru produktu ejat un sverat, un pie kases pētat vai tiešām atbist Jūsu nosvērtam? Es māku svērt, bet vienmēr esmu uzticējusies cilvekiem kas savu darbu dara ne pirmo dienu! Tas nedot tiesības citiem citus krāpt!

ž Žanna Stoļarova 25.03.2020

Nosvēru gan un nesagādāju citiem liekas problēmas, un galvas sāpēs, un eju uz pašapkalpošanas kasi.

A Aigija Priedìte 25.03.2020

Ja ir iespēja, tad es arī eju uz pašapkalpošanās kasi, bet taja Rimi nebija!

ž Žanna Stoļarova 25.03.2020

Tajā, kurā tieši nav? Tagad pārsvara visos Rimi ir pašapkalpošanas kases. Nevajag vainot citus, ja pati esat vainīga un vajadzēja pie kases sekot precei nevis izejot no veikala. Pati vien vainīga esat.

A Aigija Priedìte 25.03.2020

Mazāk labāk runā, tu nebūsi tā, kura varēsi mani kritizēt! Skaties uz sevi, beidz kritizēt citus! Skatos, ka tev ļoti patīk visiem komentēt! Iet runa par Valmieras Rimi, Fabrikas iela 2, nav pašapkalpošanas kases! Īstenībā man tev nav jātaisnojas🖕

ž Žanna Stoļarova 25.03.2020

TU teiksi vīram, nevis man neesmu sēdējusi ar tevi pie viena galda. Ja, patīk, jo tādus durakus neparraudzināsi ka tu, kuri uzskata ka viņi ir pircēji un viņiem viss ir atļauts veikala.