www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana ar bezmaksas stāvvietu

Rimi - Krāpšana ar bezmaksas stāvvietu

Novietoju auto pie Rimi Dzirciema Iela 42 un ieliku loga pulkstenīti ar laika norādi, iepirkos un pēc 30 min devos pie sava auto. Pie vejstikla bija soda kvits 30 eiro. Bija maziem burtiņiem daudz info, bet pārkāpuma iemesls ir: autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpums,5 st var par brīvu? Ko darit, bailes uz šo veikalu braukt, jo 30 eiro ir daudz! Un neko neesmu pārkāpis, stāvēju vien 30 min, kāpēc nevar civilizeti ieviest el tablo, vai kādi citādi? Cityparks nav godīgs, bet rimi ir noslēdzis līgumu ar šo kompāniju. Autovadītāj esi gatavs maksat!

17.04.2019

Pacco_al 17.04.2019

Šī nav sūdzība par Rimi.

Pārdеvējs© 17.04.2019

Nopērc videoreğistratoru, tad nākošreiz redzēsi, kam pa tauri sadot

really? 17.04.2019

Ja 30eur ir daudz, tad rimi nu gan nav ko darit un jateme vairak uz tadiem veikaliem,ka maxima un co!

M Mego izmeklētājs 17.04.2019

Jautajums vai šajā stāvvietā ceļazīmas papildzīme norāda ka jaieliek pulkstenītis vai jāreģistrē am nummurs ?

P Pif 17.04.2019

Tur nav kur reģistrēt. Darbinieki saka, ka vai nu jāliek pulkstenī tos vai uz lapas jāizraksta ierašanās laiks