Rimi - Kasiere

Tas ir rimi zoom veikals Maskavas iela 400 es gribēju uzzinat vai rimi ir normālā vadītāja kurai ja pievērš uzmanību pie vecākiem kasierim, jo nevar normāla ienāk veikala ka kasiere bļauj pa visu veikalu kliedz uz visiem pirciem un ka ari nepamatoti aizkustina nepilngadīgus bērnus, ka viņa nemāk apkalpot pie apkapāšanas un ne skatas uz kasām un cilvēki nezin kam prasīt palīdzību, jo es ka pircējs ne esmu apmierināts un apsargs ari vis redzēja tas ir jūsu apsargs kam ir mati uz augšu ar gari matiem ka man ar viNu bija patikami sadarboties ka viņš vis lots labi paskaidroji kur var vis to iesniegt ka ari ieteica rakstīt lielajam priekšniekiem es ka mata ar 3 bērniem un tiesa izpildītaja ne esmu apmierinātu ar jūsu rimi veikalu vadītāju un rimi vecāko kasieri ka viņa visu laiku kliedzu un ne apkalpo cilvēkus tā ka vajag, ka apsargs ari bija vis konsotejies par jūsu vecāku kasieru Anzelu kura nemāk apkalpot piece pircējus un uzlāde savas dusmās, un es konsoteju ka jūsu vadītāju ir ja maina ka viņa ne pievērš uzmanību strādniekiem un es tuvaka laika gatava sultit darbu pārbaudi, kāpēc cita rimi veikala mak apkalpot cilvēkus, tādu vecāku kasieri Andželu ir ja sulta uz pārbaudi jo viņa savu amatu nepild ka es uzskatu ka vinu vajag iet pie psychology un pie ārsta parbaudeties, un es ka konsoteju pa sitiem 7 gadiem cilvēks nav mainījies jo es jūsu rimi eju katru dienu ka konsoteju ka vecakasere vispār nemāk apkalpot cilvēkus ka ari kliedz, man vienīga ar ko patīk bija sadarboties ar jūsu apsargu kam ir mani uz ausu un gariem matiem.

13.03.2023

D Deceperina 13.03.2023

Kā “tiesas izpildītājs” var tik briesmīgi rakstīt. Šeit 9 klases vismaz ir pabeigtas?

Good Intentions 13.03.2023

Vienā teikumā. Ģeniāli. 👏 👏

VSR 01.09.2023

es ka mata ar 3 bērniem - raksta Andrejs Koroļkovs :D

VSR 01.09.2023

un tiesa izpildītaja ne esmu apmierinātu ar jūsu rimi veikalu vadītāju - appists klauns esi :D

H Harijs Freimanis 02.09.2023

Labi, kļūdas rakstot, bet pēc rakstītā var noprast ka tā darbiniece ir,, slima,, ar nerviem, Viņa uz visiem bļauj un kliedz jeb tikai uz,, tiesu izpildītāja,,?