www.sudzibas.lv RIMI Kas notiek ar RIMI kulināriju?

Rimi - Kas notiek ar RIMI kulināriju?

Kas notiek ar RIMI kulināriju? Kāpēc salātiņi palikuši tik briesmīgi? Krabju salāti šķidri kā ūdens, siera salāti kā no gumijas? Apkalpošana arī tāda samocīta. Vai arī šeit pie vainas krīze?

J JANKA VASILIJS 02.10.2009

KURĀ RIMČIKĀ PIRKI.

H Hugo Djego 02.10.2009

Ta laikam politika, lai veicinatu Maximas biznesu.Va droši zini, ka nopirki to, ko prasiji?Varbūt pārdevējai vadodas grūtības, tādā veidā...

V ViktorG 02.10.2009

rimi uz visu taupa. uz darbiniekiem it sevišķi! maksā 100 ls mēnesī, un brīnās ka nav kas strādā. neviens jau negrib būt vergs! krīze esot, kaut gan pircēju tāpat pilns.!

S Saule 03.10.2009

RIMI GALERIJA CENTR IR VIENKARSI ARPRATS!!

P Piekrītu 03.10.2009

Sky kulinārija brīnišķīgi salāti, no pieredzes iesaku :)

A Aleksejs 04.10.2009

Tas ir, lai paši mācitos gatavot!

A ance 04.10.2009

Viņi noteikti salatus mazgā, tāpč šķidri!

I info 12.11.2009

NU jau arii Sky kulinarija nav nekas iipass, jo sanaacis dziivee buut saistiitam ar sso tiiklu, , protams saliidzinot ar citiem varbuut ir labaak, bet taa kvalitaate kas bija nu jau ir pagaatne, taapeec var taa iipassi par Sky desu vai gallas salaatiem neejuusminaaties:).. bet Rimcikam reaali jaapadomaa, jo tagad iistais briidis mainiities lai taadam Sky ieliktu un Maximu pieveiktu... domaat par kvalitaati par sapraatiigaam cenaam, , ne taa kaa Sky uzliekt griestu cenu un skataas kaa peerk, , , , :) vai ari cella otro graavi, kur visu visleetaako un visnekvalitatiivaako:).. lai Rimcciks uzrunaa mani es vinniem izpaliidzeessu :)ja sarunaasim:)

L Linda 17.08.2011

Vienkārši neciešami pretīgi gatavo kārstos, kā priekš lopiem! It īpaši centrālaijā stacijā!

A Anita 17.08.2011

man tie salaati rimi kulinarija ne kad nav garshojushi, pedejos gados ari kastie edieni nav edami...tas ir fakts.