Rimi - karstums

SveikiĻoti bieži iepērkos T.C. "TOBAGO" , kurā arī atrodas "RIMI". Vasarā temperatūra ir ciešama , kā jau vasarā, apģērbs ir tāds - šorti un maika, bet ziemā tas ir neciešami, katru vakaru eju iepirkties un temperatūra nekad nav bijusi zemāka par 28 grādiem. Pēdējais atgadījums bija izšķirošais , vakar, 21.oktobrī, apmēram plkst. 18:30 , gāju iepirkties, protams, ar virsdrēbēm mugurā, t.i. kārtīgs silts vēlā rudens mētelis , silta šalle. Pastaigājoties pa veikalu, jūtu, ka palirk arvien kartsāks, attaisu mēteli, novelku šalli, bet jūtu, ka tālāk par pieciem soļiem netikšu un paģībšu 28 grādu dēļ, nācās iet ārā no veikala, lai nenoģībtu! Protams , neesmu pirmā kam tā ir gadījies, gan manām draudzenēm, gan maniem ģimenes locekļiem. Tas karstums veikalā nav paciešam, man būtu piels lūgums pazemināt temperatūru no 28 grādiem uz vismaz 20 - 23 grādiem. Domāju, ka tāda temperatūra neatbilst standartiem un vai produkti maz drīkst uzturēties tādos grādos? Tie gadījumā ātrāk nebojājas?

L lotta1212 22.10.2014

Piekrītu, man Tobago veikalā -Ventspilī arī ir par karstu