www.sudzibas.lv RIMI Attieksme

RIMI Jelgava - Attieksme

Tātad strādāju Rīgā Rimi "Pulkvedis" un piespiedu kārtā pārnācu uz Jelgavas RIMI,bet ar to visi prieki sākās!
Šausmīga attieksme pret darbiniekiem,samaksa,kā jau nekāda 1,35ls/h kur nav atvilkti nodokļi un plusā šausmīgas darba stundas un nejēdzīgi grafiki!
Jāstrādā no 7 - 23 un pa vidu ir tā kā pārtraukums no 14:30-16:00 un tad jānāk atpakaļ uz darbu un jāstrādā tālāk,bet jautāsiet,kur darbinieks pavada to pusotru stundu,ļoti vienkārši,iet laukā no veikala staigā pa pilsētu un tad atgriežas,lai strādātu!
Nepietiek ar to,ka izbrauc uz cilvēku nezināšanu,kādi pienākumi viņam jāveic,liek veikt preču speciālista pienākumus! Liek strādāt 5-6 dienas pēc kārtas no 7-23!Par brīvdienām nerunājot!
Tad,kad aizgāju projām un ierados saņemt savu nodokļu grāmatiņu,kura man netika izsniegta pēdējā dienā,bet tika tikai atgādāta pēc pāris dienām,ierados to saņemt,bet,kā jau redzams,nodaļas vadītāja,to nevis iedeva rokās,bet vnk nometa to uz tuvākstāvošās paletes ar dzeramo ūdeni!
Tāpēc vien nebrīnos,kādēļ parādās 5-6 brīvas vakances ik caur nedēļu!
Neiesaku,strādāt Jelgavas RIMI,jo tiešām nav tā vērts,par tādu attalgojumu,attieksmi!

F