www.sudzibas.lv RIMI iztecējis termiņš

Rimi - iztecējis termiņš

Vakar vakarā nopirku sieru ar atlaidi, kas nebija pat par puscenu lētāk. Kāda bija mana vilšanās no rīta, kad konstatēju, ka šodien jau iztek termiņš. RIMI - apkalpojošai personāls nebija atsaucīgs, bet paspēja padalīties ar ''domu graudiem''un pamācībām: ''Ka tas ir pilnīgi loģiski, ka termiņš VIENMĒR IR jāpārbauda, jo tas ir pašapkalpošanās veikals un tas ir pilnīgi normāli, ja plauktā ir pārtika vēl pēdēja termiņa dienā. Un man šis jāuztver kā sava veida mācībā!'' Nopietni?!?! Nē, tas nešķiet normāli un nevēlos dzirdēt Jūsu domas/pamācības pēc garas darba dienas!! Nemāniet cilvēkus un nepārdodiet preces ar tikpat kā iztecējušu termiņu! Veikalā apmainīs preci, tikai tādā gadījumā, ja iegādātai precei jau būs iztecējis termiņš - jo cilvēciskais faktors ir kļūdīties un plauktos var atrasties ARĪ veca pārtika. Bet šis neskaitās - jo esmu paspējusi iegādāties preci pāris stundas pirms TERMIŅŠ IZTECĒJA!!! JA TIRGOJAT PRECES KURĀM NĀKAMAJĀ DIENĀ IZTEK TERMŅŠ - UZLIECIET VISMAZ PUSCENU LĒTĀK, LAI VAR TO IEVĒROT! Izrādās šajā RIMI tas notiek pārāk bieži! Sevišķi vasarā! Viena vilšanās - katru reizi ieejot Rīgas veikalos!!

Šajā situācijā vērts vērsties Pārtikas un veterinārā dienestā. Inspektori ir ļoti atsaucīgi. http://www.pvd.gov.lv/

C Chiep_ 12.01.2015

Neko tu nepanāksi ja nopirki preci kamēr tai vēl bija termiņš. Tas nekas ka viena diena, kaut viena stunda, viņiem ir tiesības pārdot un ir pircēji kas arī nopērk!

Pati strādāju pārdošanas uzņēmumā un labi zinu ka tas nav nekāds pārkāpums. Tāpēc arī ir tas termiņš, lai gan pircēji gan pārdevēji viņu ievērotu.
Man arī ir gadījies nopirkt preci ar termiņu pat jau iztecējušu, bet man bija mācība un tagad VIENMĒR visām precēm pārbaudu termiņu.
Atradis par ko sūdzēties :D