www.sudzibas.lv RIMI Izdod bojātas un aizdomīgas banknotes

Rimi - Izdod bojātas un aizdomīgas banknotes

Rimi lielveikalos Rīgā, Anniņmuižas bulv. 40a un Dzirciema ielā 42, kasēs izdod ieplēstas, saburzītas un citādi nederīgas banknotes. Vienu tādu pat bankā pēc tam 2 darbinieces ilgi pētīja un brīnījās, ar citu atkal kaunā nonācu, kad citā tirdzniecības vietā kasē skeneris "atteicās" šo naudiņu ņemt pretī. Vai Rimi kasieriem nevajadzētu pašiem šo naudu izņemt no apgrozības tā vietā, lai censtos iesmērēt atpakaļ nabaga pircējam?

Dainis 22.08.2017

Rakstiet sūdzību Rimi, lai turpmāk jūsu augstībai paredzētās naudas zīmes laminē un pasniedz jums izrādot jums godu, atbilstoši jūsu augstdzimušajam statusam.

Cūkurgailis 22.08.2017

Laikam nerakstīšu, jo Rimi administrācijas vietā Jūs jau atbildējāt.

Nu gan laiki pienākuši - Rimi drukā nederīgu naudu! :)
Bet vispār frāze: " iesmērēt atpakaļ nabaga pircējam" vienkārši gāž no kājām!

Cūkurgailis 22.08.2017

Par bojātu naudaszīmju izplatīšanu, šķiet, likumā ir paredzēta atbildība, nē?

Bail ka ieliks cietumā?

B Bitīte 22.08.2017

Man vienu reizi bija tā - apmeklēju Mc'Donalds, starp izdoto atlikumu bija ieplēsti, bet ar skoču salīmēti 5 eiro. To pamanīju tik pēc laika. Un kad nākamreiz apmeklēju šo pašu Mc'Donalds, norēķinājos ar tiem pašiem 5 eiro. Šie nevēlējās pieņemt, bet kad pateicu, ka šos pašus 5 eiro viņu restorāns man nesen izdeva, tad tomēr neko neatbildēja un pieņēma. :D

alergologs 23.08.2017

Arī saplēsta nauda ir nauda.

L LiSi 21.09.2017

Kad šie "nabaga" pircēji cenšas "iesmērēt" šo nelaimīgo naudu un pārdevējs atsakās to pieņemt tad gan paceļas hajs pa visu veikalu " ka tā ir nauda" utt. Ja iet caur skaneri tad nauda ir derīga, vai viņa izskatās pēc tualetes papīra vai viņa ir saplēsta, vai salīmēta ar skoču.
P.S Jūsu zināšanai šo naudu izņemt no apgrozības var tikai banka.
Kādu naudu dod tādu izdod.
Pilnīgi stulbas palikušas.