www.sudzibas.lv RIMI iepuvuši āboli

Rimi - iepuvuši āboli

Jau bieži esmu pamanījusi bet šodien...nu nevarēju neuzrakstīt, ka kārtējo reizi veikalā pārdod iepuvušus Janogold ābolus.Starp neiebojātiem tik daudz iepuvušu,un kā Jums liekas kas pirks tos iepuvušos?aklie kam slikta redze vai omītes?nu tad vismaz cenu nolaižat kā to Maxima dara nevis skaistu veselu ābolu pārdot par tādu pašu cenu kā iepuvušu!Ja nepirktu ābolus katru dienu,tas mani neuztrauktu bet tagad jāizvēlas būs cits veikals.

J

B bitite21 06.12.2012

arī vēlējos iegādāties ābolus-pie tam Latvijas ābolus-kad ieraudzīju cik daudz puvušu, sadauzītu ābolu ir viena maisiņā-manas acis pievērsās poļu āboliem, kuri izskatījas lieliski, kaut gan atvesti no Polijas-a šeit mūsu pašu audzets ābols izskatījās vienkārši briesmīgi-šoks par Rimi kvalitāti-kur skatās attiecīgās nodaļas darbinieki???
Un tas nebij tikai vienā Rimi veikalā manīts, nedēļas laikā biju Rimi Alfa, un Rimi Valdemāra---un Latvijas āboli bija vienkārši briesmīgi-fuj...

Ausainītis 06.12.2012

Kāda valsts, tādi arī āboli!

M mamms 06.12.2012

Es jūs nevienu šeit nesaprotu. ko jūs peraties un ņematies. liekaties tak mierā. Jūs visi esat īgņas un neapmierināti ar dzīvi. Iemācieties paši darīt kautko kārtīgi un tad sūdzieties par citiem. Uzrakstīšu sūdzību par sūdzībām.lv kur var neapmierinātie un šausmīgi apkrāptie, izmantotie latvieši iet sūdzēties!!! prētīgi, rieb domāt par tādiem sūdzambībelēm kā Jūs. cik cilvēki nav darbus pametuši jūsu dēļ, bet nekas gan pienāks jūsu kārta (devil)