www.sudzibas.lv RIMI neadekvāti zemas algas un noteikumi

RIMI HYPERMARKET - neadekvāti zemas algas un noteikumi

Darbiniekiem nedod iespēju normāli strādāt pilnas darba dienas, regulāri tiek ņemtas nost stundas, alga ir pat zemāka nekā valstī noteiktā minimālā alga un apsardze regulāri izdomā jaunus sodus - kā piemēram nenoņemta tuša pie kases, pie kasēsēm stāv ļoti daudz lietu, varbūt tad tās visas mums arī vajadzētu ņem sev līdzi uz toaleti, vai ejot pusdienās - respektīvi visas košļājamās gumijas utt.
Kā lai darbinieks izdzīvo ar 90Ls algu, ja mēneša beigās apsardzei vēl labpatīkas uzlikt kādu sodiņu, kas ir pilnīgi smieklīgs. Tajā pašā laikā Rimi izdod atlaižu kartes ar nosaukumu Lojalitātes karte, bet kā tad ar lojalitāti pret saviem darbiniekiem, sadarbojoties ar apsardzi, lai tie izvirzītu šādus smieklīgus sodus darbiniekiem un ņemtu tiem nost prēmijas, lai Rimi nebūtu tik ļoti jātērējas un kāds lielais vēders no augšgala varētu uzbūvēt kādu jaunu māju, vai nopirkt mašīnu. Neiesaku strādāt šeit, ja vien Jums nav vajadzīga nauda un vēlaties pastrādāt praktiski par brīvu. :)

W www. 20.08.2011

nu nez, kad es strādāju RIMI vēl pirms pusgada, alga bija virs 100 Ls, un stundas bija vairāk kā vajadzīgs, pat pa 12 h, pamaini varbūt kolektīvu

I inata 20.08.2011

Es rimi nostrādāju ļoti ilgu laiku, sākumā jau viss ok, bet pēc gadiem 5 sākās jautrības.gadā vismaz 2-3 reizes samazināja likmes, un tas tik vel ziediņš.Pilnīgi piekrītu, ka stundas neļauj strādat, lai būtu pilna slodze.Grib, lai cilvēki strada kā ēzeļi, par to nesaņemot normālu naudu.Par apsardzi neko nevaru teikt sliktu, vel 1, 5 gadi atpakaļ Rimi-Alfa apsardze bija godam.Nezinu kā citur.Kopumā nostrādaju vairāk kā desmit gadu, un esmu priecīga tikt prom.Un vel interesanti, ka var novērot kā parasta pārdevēja, kas kļūst par nod vad izmainas uzvedība un prioritātes.Esmu redzējusi, kā sakāpj galvā amats.

M marija 21.08.2011

tas ir pilnigas mulcibas...stradaju seit jau gadus4.un varu tikai pateikt to ka seit ir superigs kolektivs..un ari apsargi seit visi ir normali..bet par stundam un algu tas ir pilnigas mulcibas ja grib tad ari var dabut vienmer pilnas h...un ari algas seitir diezgan normalas ...ja nepatik seit stradat tad nestrada...ej meklelabaku vietu

K kasiere 22.08.2011

Nu Marija, tu laikam esi pielīdēja, jo RIMI nevienam nedod iespēju normāli nopelnīt sakarīgu algu.Ja vienā mēnesī sanāk 160, -LVL, tad otrā 100punkti stundas būs nost, lai tikai nebūtu vairāk par 100, -latiņiem.Strādā kā gribi, bet RIMI neviens strādnieks nav cieņā, ja nu tikai mīļie radiņi, kuri ir pilns kantorītis.

M Mura 17.10.2011

Marija, tu ko runā??
Es nestrādāju Rimi jau vairāk par gadu un varu teikt, ka pēdējos 2 gadu tiešām neļāva nostrādāt pilnas stundas.Srādāju HM un pat tur neļāva pilnas stundas savākt.Tā ka nepūt pīlītes.

A Anna 04.11.2011

Šodien aizgāju nostrādāt pirmo dienu kā pavārs Alfas Rimi... Vakar tiku parakstījusi līgumu. Šodien atlūgumu. Tur nav kā pie cilvēkiem, nopietni. Kad cilvēkam, kurš mani 'apmācīja' (pats mēnesi tikai strādā) pajautāju- vai nevar padzerties kaut kur (kaut savu līdzpaņemto ūdeni): nē, bet tu vari pie trauku mazgātājas pie tā krāna padzerties! Tad-vai mums būs kāds pārtraukums un varēšu aiziet kaut ko paēst, atbilde bija vēl uzmundrinošāka- nu tā, lai kamera tur stūrī neredz, vari apēst kādu neizdevušos kotleti... apēram tā... un tad darbinieki paši man tik saka- nu, jā, brīvdienu pirmo noguli, otru pusi noguli un vakarā jau atkal taisies uz darbu.. par ko? 1.53 pirms nodokļu nomaksas. kas jādara? eļļa lec acīs un strādā kā konveijers... paši darbinieki stāstīja, ka bļaušot virsū ir labi vai nav labi... briesmas. Un, jā, par OVP pati maksāju apt 26 LS (ja nebūtu dabujusi pa pazīšanos), +pats par sanitāro. un pats vari vēl pakārties, ja nav žēl pēc pāris gadiem tur... kad pateicu, ka viss, mani tāda TANTE Ināra pieņēma parakstīt papīrus. attieksme it kā viņas vīrs ar mani viņu krāptu. + apsargi izrevidēja manu somu, kur bija visādas intīmi privātas lietas un pajautāja, ko nav apmarķētas. tad atkal-koooo? Kā var zināt, ka es (tupot tajā kulinārijas cehā) neesmu no veikala apm paņēmusi.. kauns! Ja galīgi, galīgi, . GALĪ GI ir dzīvē pēdējais variants- iesaku strādāt rimi kulinārijas nodaļā!

+pavērsies labs iespaids par to, ko ēdat, ja iepērkaties kulinārijā! ;) salātus maisītos, toč vairs neēdīšu un gaļu nevar zināt... citreiz esot atsildītā (kas iepriekšējā dienā bijusi ar pēdējo termiņu) un tiek pārdota vēl nākamo dienu un ja nepārdod tā tālāk... (tikai pvd nedrīkstot teikt, jāsaka, ka tikko uzcepām... tas tāds ieteikums man no tā, kas mani apmācīja..)

S Spor 04.11.2011

...Izklausās pēc asa sižeta drāmas, kuras galvenajā sižetā ir cilvēks, kas iepriekš dzīvojis normālu un harmonisku dzīvi, krīzes laikos nokļūst sabiedrības padibenē un visu var izvērtēt uz savas ādas...