www.sudzibas.lv RIMI nepilngadīgiem pārdod alkoholu

rimi hipermārkets - nepilngadīgiem pārdod alkoholu

7.jūnijā, stāvot rimi rindā, vēroju kā kasiere nepilngadīgajiem pārdod spirtotos dzērienus (alu) un cigaretes, čekā bija kasiere Sandra Celitāne.

P Peteris 08.06.2010

Da ko tur satraukties, lai jau nepilngadigie papriecajas! ;)

A aleksa 08.06.2010

Riktīgā nesalvas celšana, šī nav tā vieta, kur jārakstā vārdi / uzvārdi, ja ir milzīga vēlme kādu nosūdzēt, tad tas ir jādara attiecīgajās instancēs. Pavļiks Morozovs nav Jūsu radinieks?:)))))))))

L law 08.06.2010

tu, Larisa Neilande esi visiistaakaa stukache!!!

J juta 08.06.2010

tautai jāzin savi varoņi, žēl ka nav video

L lol 13.06.2010

Tad par to varēji teikt veikala vadībai, nevis te blanierēt. Besij ārā tādi cilvēki, vēl uz māju sienām to uzraksti.

E Emma 13.06.2010

Es piekrītu, ka tā nav īstā vieta, kur rakstīt vārdus un uzvārdus, taču, manuprāt, vismaz tā varētu būt neliela mācība dotajai pārdevējai, jo patīk Jums, mīļie, tas vai ne - alkohola tirdzniecība nepilngadīgajiem ir sodāms pārkāpums - un šis te ir mazākais sods.

L Ligita 14.06.2010

Var'wtu padomāt ka tā ir vienīgā vieta, kur to dara :D

D Dace 15.06.2010

nu tik tiesaam kaa var rakstit cilveka vardu un uzvardu te !!!???

E Emma 17.06.2010

Ligitai: nav jau vienīgā vieta - ne tuvu tam, taču, ko Tu iesaki... nerunāt par to, lai viss paliek tā, kā ir? Un mazgadīgajiem nemaz nav jānopūlas, lai nopirktu alkoholu? Ja mēs nevaram nodrošināt to, ka personas, kas nav sasniegušas pilngadību, nevarētu nopirkt alkoholu, tad vismaz ir jācenšas, lai tas nebūtu tik viegli izdarāms, kā tas diemžēl ir šobrīd...