Rimi - Garneles

Rimi "Ostmala" Liepājā neiesaku pirkt garneles. Uz garneļu iepakojuma derīguma termiņš nav norādīts. Loģika, nav termiņa- nav problēmu. Bet, protams, vecu zivju smaka un rūgta garša rodas pat, ja termiņš uz iepakojuma nav norādīts. Zvanot uz info centru man tika iedots kāds cits tālruņa numurs uz ko zvanīt. Sazvanot, kad sāku stāstīt savu sāpi, persona otrā galā nometa klausuli. Zvanīju atkal uz info centru kur man teica, ka viņi nezinot ko darīt, lai nesot viņiem visu smirdīgo garneļu masu ar čeku, viņi iespējams atgriezīšot naudu.
Rezultāts: izniekots laiks, izniekoti nervi, izniekoti salāti no kuriem gribējās taisīt garneļu salātus.

N Nata 19.08.2008

Es arī Rimi Rīgā nopirku garneles, kuras pat nesmaržo pēs garnelem, smaga ir ļoti savāda, bet pec garšas-īstie sūdi. Pat kaķis need. Izmetam visus...

N Natalja 17.12.2008

Es ari HYPER RIMI nopirku garneles un saindejos, mani pec tam izrauja:(((sudugi bija!izmetu ari visas, ari iedevu kakenei, pat kakene need.

J Jana 02.12.2009

Pati nopiriku garneles, smirdeja drausmigi!suds!es gandriz nesaindejos!