www.sudzibas.lv RIMI Nesanitaritāte

Rimi Galerija Rīga - Nesanitaritāte

Kādu laiku patstāvīgi iepirkos Galerija Rīga rimi veikalā...pāris reizes centos nepievērst tam uzmanību, bet es uzskatu par nepieņemamu, ka pārdevējām uz galvas nav cepures. Preču speciālistes acīmredzot to neuzskata par vajadzīgu, ja ir aiz letes un apkalpo cilvēkus, pat ja strādā pie svaigas gaļas un nefasētiem, hermētiski neiepakotiem produktiem...ne reizi vien esmu redzējusi arī to, ka darbiniekiem rokās nav cimdu, cīsiņus var izlikt pat ar plikām rokām...
Tirgo arī jau zaļganas vistas...pārdevēja teica ka nesmird, ir labas...taču atnākot mājās un atsienot maisiņu bija savādāk.
Vēl pa veikalu...visu veikalu, kad darbinieki izkārto preces mētājas lielie pārtikas rati un kastes...vai nevar savu darbu kaut kā saorganizēt?
Sašutums.. milzīgs sašutums ir par šo veikalu...
Pati vairs tur savai ģimenei produktus nepērku, jo šaubos par darbinieku higienu, produktu svaigumu un par to, vai vispār ar bērnu ratiņiem varēšu tur izbraukt.
Šo veikalu vajadzētu PVD apciemot.

D

C Chelsey 16.08.2016

Ak jel, kāds neapmierināts māmiķis. Aizej pati pastrādā.

D Dacīte456 16.08.2016

Rimi nav tirgus, kur tirgus tantes var ķert at baciļainām rokām visu, kas pagadās.
Pāris gadus atpakaļ strādāju pati rimi, zinu ka ievērot to visu par ko rakstīju nav neiespējams.

Par ko tad izmeta?

D Dacīte456 18.08.2016

Ne izmeta, bet beidzu studijas un sāku strādāt profesijā.