www.sudzibas.lv RIMI Drošība

Rimi - Drošība

Mēs ar draugiem nedaudz iereibuši iegājam Rimi ceturtdienas vakarā,konkrēti Siguldā Šokolādē.Vēlejamies iegādāties vēl alkoholu,tur bija slēgta nodaļa ,jo redz teceja ūdens,gados vecāks apsargs liedza tur iet.Pēc neilga laika atnāca jaunāks ar bārdu un ļoti brutāla teksta lika atsāt veikalu uz ko es izteicu sawu neapmierinātību,viņa skatiens bija nežēlīgs tā it kā viņš būtu gatavs mani nogalināt.Izteica frāzi tu neievēro likumums manā teritorijā ,ārpāts.

Kolta 13.07.2018

Un kas butu, ja tu sava dzeruma pakape pakristu uz slapjas gridas? Zvans Bez Tabu un zelosanas par to, ka veikals neievero drosibas pasakumus.

A AnvoyT 13.07.2018

Sūdzība ir par skatienu?
Kārtējais pļēgurs, kam vajag pasūdzēties par to, ka kāds rūpējas par Jūsu pašu nožēlojamās eksistences drošību.
Visu cieņu čalim ar stingro toni un baiso skatienu, jo večukam Jūs savā dzēruma pakāpē noteikti būtu krituši virsū, lai tikai dabūtu savu kārtējo devu alkohola.

A Andrisxxxx3 13.07.2018

Žēl,ka neizrubīja tewi

donna b 13.07.2018

Un cik jau esi ieravis, kad rakstiji so *sudzibu*?

Dainis 14.07.2018

Uz ko tik cilvēki nav gatavi, lai tik dabūtu iedzert, ja alkohola dēļ atteikums jūsos rada agresiju, tad iesaku apdomāt ārstēšanos.