www.sudzibas.lv RIMI Drausmīga attieksme

Rimi - Drausmīga attieksme

Vakar saskāros ar drausmīgu attieksmi no darbinieces, kura strādā pie gaļām. Tāda pavecāka sieviete, izskatās, ka visu savu sastāvējušos žulti izgāž uz klientiem. Te nav tik daudz vietas, lai visu izklāstītu, bet principa pēc otreiz Siguldas Rimi kāju nesperšu. Arī sieviete man blakus bija izbrīnīta par darbinieces uzvedību.

Dainis 03.04.2018

Kāda jēga no sūdzības, ja nevarat uzrakstīt par ko viņa ir?

D Darba ņēmējs 08.04.2018

Rimi Mols arī gaļas nodaļā viena draaaausmīga dāma gados strādā, nepieklājīga un rupja, reiz sūdzējos Rimi, bet madāma joprojām tur ir, laikam trūkst totāli darbinieku.

W Wolkows 27.04.2018

Skatoties kada jusu attieksme bija sakuma pret to pardeveju!
Tas neko neizsaka kad klientam vienmer taisniba!
Kas strada galas tiem ir grutak neka jus iedomajaties!
Ari briziem vinus vajaga saprast un vini ari ir cilveki nevis suni kas ka roboti strada jo tur prieksniecibai ir uz darbiniekiem reali pofig vini uzskata kad darbinieki ir roboti! Bet kad vel pirceji uzbruk uz viniem uz pardevejiem viniem ari ir beigas mers!
Taka ari saprotat vinus!

S sandis33 02.05.2018

tada atieksme ir ari bikernieku lielaja rimi

S sandis33 02.05.2018

bikernieku lielaja rimi ari kolektiva nav jo par darbiniekiem nedoma zales darbinieks strada 12,stundas un nedoma ka vari tikt uz darbu vai no ta,