www.sudzibas.lv RIMI Slikta attieksme pret pircejiem

RIMI Dole - Slikta attieksme pret pircejiem

Kopa ar mammu apmeram pirms 3 nedeljam iepirkamies Doles Rimi. Bija viena(!) loti gara rinda. Vareja redzet ari parejo pirceju neapmierinatibu. Kase sedeja meitene,kas tikai macas(macekle) un strada lenam. Pie pasapkalposanas kasem staigaja tas uzragosa kasiere,kas,ieverojusi rinda stavoso protestu uzkliedza,lai ejam pie tam kasem. Ok,tie,kas norekinas ar kartem to var darit,mes,piemeram maksajam skaidra nauda. Tad ieverojam otra puse pie augliem stavosu kasieri kas runajas ar divam pircejam(loti familiari). Pec pailga laicinja si pati sieviete atvera otru kasi. Es gan parasti kaski nemekleju,bet sis bija par traku. Izteicu savu nepatiku,ka ta var-plapat ar pazinjam,ja rinda teju lidz veikala otram galam. Uz to kasiere loti lepni atbldeja-,,Kas tad ir? Nedrikst parunaties? Jautaju,vai vadibai tas patiktu. Uz to jau manami noraustijas,tad atteica,ka ta esot bijusi veikala direktore. Interesanti gan-kas tad ta par veikala direktori,kas plapa ar kasieriem kamer rinda stav...Kamer krameju pirkumus,mamma maksaja. Un saja gadijuma izvelejas atbrivoties no visiem melnajiem naudasgabaliem. Redzot musu ,,indigo,, atbildes gajienu kasiere nosnjaca,ka vinjai esot vienalga-maksajot tak par stundam. Kada starpiba,cik pirceju apkalpots. P.S.-Pati esmu stradajusi veikalos,tostarp Rimi. Nedomaju,ka sada attieksme ir normala.

R

Dainis 22.08.2018

Pēc savas pieredzes droši varu teikt, ka klientam 90% gadījumu nav taisnība un uzņēmumi, kas propogandē pretējo ir vienkārši lēts mārketinga triks, ne jau jūs koordinējat veikalu darbinieku atrašanās vietas, varbūt priekšnieks deva norādes savam padotajam un ja arī tā kasiere tur vienkārši stāvēja, kas jums par daļu?

S Sanita54 23.08.2018

Lūgums nākt strādāt uz Rimi, kādus 100 eiro vairāk par minimālo algu nopelnīsiet.. Es nesaprotu Rimi loģiku, kāda viņiem ar savu uzlikto uzcenojumu ir peļņa, kaut salīdzinot ar Narvesen, kur pārdevēji saņem tādu pašu algu. Pirms neilga laika bija raidījums Aizliegtais paņēmiens, kur tika veikta diskusija par darba samaksu. Ja nemaldos, arodbiedrība minēja, kad algai jābūt 5,50 eiro stundā, pirms nodokļu nomaksas, nevis kā tagad 3,30 eiro stundā.
Papildus, piemaksātu par ātrumu, kā tas ir Maximā. Darbiniekiem ir iespēja strādāt, papildus citur, Top vai Narvesenā, bet atpūtas dienas nesanāk. Var jau arī Rimi strādāt virsstundas, bet no Rīgas sūta paziņojumus, kad jāmēģina strādāt pa normatīvajām stundām. Rīgā var nopelnīt Rimi ar piestrādāšanu citos veikalos, bet alga tāpat aiziet dzīvokļu īrei. Par to peļņas naudu ko Rimi iegūst, būtu padomājis par dzīvokļu celšanu darbiniekiem, kuri par šiem dzīvokļiem veic komunālos maksājumus, lētāk būtu, nekā īrēt. Daudziem ir jādzīvo Rimi apmaksātās kopmītnēs, kur darbinieki tiek saspiesti kā siļķu mucā, vienā istabā. Tās manuprāt ir mocības. Nepietiek ar to, kad darbinieki nogurst, it īpaši strādājot kasē ar naudu, kur kasieriem iziet cauri dažādi pircēji. Nespēju iedomāties, kā darbinieki atrod dzīvokļus, piemēram, Jūrmalā. Nesaprotu, arī kāpēc algas nevar maksāt pa reģioniem, kur ir dārgāka dzīvošana, tur lielāka alga, jo lai nopirktu dzīvokli, no Rimi algas tas nav iespējams. Jādzīvo kāpņu telpā, kā viens gadījums bija ar Rimi Jelgava darbinieci.

A Anastasija Rjazanceva 23.08.2018

To rimi darbinieci no Jelgavas es labi pazistu. Kopa esam stradajusi.Un tiesam rini veikalaa gruti stradat, bet alga maza

M MarisGarais 23.08.2018

ārprāts, 5 minūtes rindā pastāvēji, kā to pārcietīsi, ja salīdzina ar ārzemēm, tur pie kases kasiere var aprunāties ar klientu kamēr rinda var būt kaut kilometu gara un neviens ne vārda nepateiks, jo darbinieks arī ir cilvēks. Pie mums robotu pilsēta, nedod dievs pasmaidīs nevietā, sūdzību uzdrellēs, meitenīt, neviens tevi necienīs kamēr pati nesāksi cienīt citus, tai skaitā arī cilvēkus kas strādā kā apkalpojošais personāls.

"Nedomaju,ka sada attieksme ir normala." - kādu tad attieksmi esi pelnījusi, pabira? Saubagoji, pāris eirikus un sajuties karaliene? Ja jau no visām vietām, pat Rimi, esi izmesta, tad nav ko muti dzestēt!

Gudras domas 28.08.2018

Nu ja Jautrais analitikis aizstav visus, esmu stradajusi Rimcika in pateiksu Ka visadus cilvekus redzeju dazreiz taisniba ir klientam, dazreiz tadi "jautrie analitiki" uzvedas Ka pedejas!

S Sergejs33 10.10.2018

Man interesanti butu ar tevi tikties gudrinieks.Ja esi stradajis Rimi,tad tev labi jazin,kadi var but nepieklaigie klienti!