www.sudzibas.lv RIMI personas nekorekta uzvedība

RIMI Dole - personas nekorekta uzvedība

Labvakar. Saskaros ar vienu interesantu personu, kura strādā Rimi Dole, Ilona Nešte, ka jau pēc tam esmu noskaidrojis viņas vārdu un uzvārdu. Ta ir 17 gadīga meitene kas cūcīgi un nepieklājīgi sarunājas ar klientiem. Vai tādiem ir vispār jāstrāda tādā uzņēmumā? Ne nu protams saprotu varbūt meitenei ir grūtības vai problēmas, esmu runājis ar vadību un pateica, ka viņai jau bija problēmas darbas gaitā. Tāpēc manuprāt tādiem cilvēkiem vai nu jādomā līdzi, vai nu jāārstējas.

Viņa, atšķirībā no tevis, ir cilvēks ar vārdu un uzvārdu, nevis snikersSKL. Lien vien atpakaļ aizgaldā un rukšķi tur.

Jautrais аnālists 26.08.2018

Kā tu uzdrīksties ar mani tā runāt! Visi jūs zemās klases pārstāvji esat pelnījuši pātagas

Работяга 26.08.2018

Tas jautrais analitikis, isak sakot zemas klases parstavis jau visiem apnicis, mes rakstijas sudzibas interneta vietne bet vina turpina rakstit mulkibas.

snikersSKL 26.08.2018

Nēkā cilvēciska tur nav pat runāt cilvēks nēmāk. Ja Jūs neesat saskarušies ar šo personu tad lūdzu savus komentarus atstājiet pie sevim!

Nu, parukšķi, parukšķi...

Gudras domas 26.08.2018

Labdien. To personu arī ļoti labi pazistu dzīvo Ķengaragā blakus manai mājai, cilvēks ir neadekvāts varu pateikt vienīgo jau daudzas reizes bija redzams, ka meitene uzvēdās agresīvi un nekontrolē sevi pat uz ielas. Kaimiņi arī sūdzās uz kliedzieniem un trokšņiem. Cilvēks patiešam ir nenormāls un ar psiholoģiskiem problēmam!

Vismaz cilvēks, nevis snikersSKL ar "Gudras domas" :) Jauns profils, bet IP adrese tā pati :) Pārāk gudras domas tādi sivēni izdomāt nevar.

snikersSKL 27.08.2018

Nu ja Jautram sivēnam arī ar analītiskas domas, tāvarētu būt :D bet diez vai)

S Sergejs33 10.10.2018

Labvakar.Domaju,tiesi jus esat neadekvats cilveks,kuram ir jaarstejas,laikam jus esat tas cilvecins kurs dzerstas un laiz visadas baumas no ta,ka nav personigas dzives un pat nezin to meiteni)Tiesi jums ir psihologiskas problemas un ar dzersanu arI!Veselojieties un ne kretizejat citus!

I Ikdienas pircēja 27.08.2018

Lūdzu nemelojat, neadekāti veikalā uzvedāties Jūs, iesitot veikalā šai meitenei, kā arī uzglūnot viņai pi veikala, veikalā un pie mājām, neadekvāta esat Jūs, jo kliedzot pa ā un vajadzības gadījumā sniegšu liecību arī policijā.visu veikalu un uzvedoties kā nenormālai, Jūs radījāt par sevi tieši šādu priekšstatu.Nofilmēju visu telefon

snikersSKL 28.08.2018

Labvakar. Lori interesanti Jus stastat esmu pensionars un Vel naku uzpirkties un situ cilvekus. Laikam Jums nav ne kauna neka cilveciska tadas blenas rakstit. Es dzivoju blakus Doles tirzdniecibas centram un man nav veselibas stavet pie Jusu majam.

S Sergejs33 10.10.2018

Pensionaram darit nav ko,ka rakstit visadus mulkibas.Ta ka nestasti,ka esi pensionars,esat laikam Svetlana.kura atnaca un sita meiteni!Un tur klat Rimi darbnieku.Ta ka metenit,esi biskit adekvatak un neraksti seit mulkibas!

Gudras domas 28.08.2018

Pateiksu tikai vienu cilveki var aizstavet sevi cik vien velas jo katrai melosanai ir vienmer liecinieki ta tas ir. Labak uzrakstiet uz ofisu lai vini tiek gala un risina tas problemas [slēpt]@rimibaltic.com.

S Sergejs33 10.10.2018

Acu liecienieki?video ir,kameras kuras viss redzams,un es pats esmu acu liecieniks.Ta ka beidzet seit visadu stulbumus un blenas rakstit,pieagusie cilveki un vedat sevi ka mazie berni!