www.sudzibas.lv RIMI Dokumenti

Rimi - Dokumenti

Neiesaku stādāt Rimi kā tādā..pastrādāju tur, aizgāju, un savus dokumentus atpakalj nedabuuju... kad zvanijos, rakstijos uz rimi biroju utt, nevienas atbildes man nebija.. pa velti bija jaiet pakalj jaunai nodoklju gramatai, kas otro reizi maksa 10ls un jataisa jauna mediciniskā, jo RIMI neuzskata par vajadzigu atgriezt šīs lietas, kur nu vēl atbildēt un tel zvaniem vai epasties. stulbums...nestrādājiet tur, lai paši tiek galā.

Y YoYo 16.03.2013

Pieļauju, ka esi radījis zaudējumus un tāpēc tev dokumentus neatdod, kamēr nokārtosi savas saistības!
Taču ja tev ir taisnība... 1 zvans darba inspekcijai un viņi vēl sodu par šito dabūs!
Neticu ... tur ir jābūt vēl kaut kam, ko tu noklusē!
Tas ir pārāk liels uzņēmums un maksā oficiāli, lai vēl pilnīgi nevajadzīgas problēmas sev taisītu bez jebkāda iemesla!
Saku to tāpēc, ka šo to zinu par RIMI aizkulisēm, jo man radinieks strādā pie viņiem qjr... ir tur savi zemūdens akmeņi, bet juridiskās lietas viņi tur kārtībā!

D dissmess 16.03.2013

Vai tad nav jāiesniedz dokumentu kopijas? Pirmo reizi dzirdu, ka jāiesniedz dokumentu oriģināli. Kmon!