www.sudzibas.lv RIMI Vai tiešām jākārto attiecības klientu klatbūtnē?

Rimi Dobele - Vai tiešām jākārto attiecības klientu klatbūtnē?

Jau vairākas reizes, iepērkoties Dobeles Rimi, mani pārņem dīvainas izjūtas- kāda sieviete ar gaišiem matiem un gaišā formas tērpā atļaujas vienkārši (atvainojos par izteicienu) ķērkt un bļaut uz citiem Rimi formās tērptajiem. Vai tā tiek organizēts darbs Rimi? Man kā klientei nav patīkami noklausīties un noskatīties uz ko tādu. Vai es varētu ieteikt šādas darbības veikt kaut kur veikala palīgtelpās? Man šis veikals tiešām ļoti tīk, bet nu mans viedoklis sāk šķobīties.

F

L laurakarklina 28.08.2011

pazisti peteri melnis no dobeles?

J 28.08.2011

Jā, vakar izbarojām suņiem

U UmaTurman 19.11.2012

Es ar daudz reizes dzirdeju ka vina auro uz citiem un pazemo! Pilnigi zel darbiniekus...

P Perro 25.11.2012

O, ja! Tā ir pierasta lieta, vārds cik es atceros Ilona! Pati neko nedara tik staigā riņķi komandē. Iesauka slota! Man paziņa strādā Dobeles Rimčika, teica bedre pamatīga. Neiesaka pieteikties darbam jo algu nemaksā, tik vergo no rīta līdz vakaram.