www.sudzibas.lv RIMI Dienesta viesnīca

Rimi - Dienesta viesnīca

Sveiki! Vēlos sākt strādāt veikalā rimi, tikai vēlējos jautāt, kādas ir jūsu atsauksmes par dienesta viesnīcu? Pa cik cilvēki vienā istabiņā? Ir iespēja paņemt vienvietīgo numuru? Kādi apstākļi? Kas būtu svarīgi zināt?

Kada ir alga tirdzniecības darbiniecei / kasierei? Cik ilgi ir reāli jāstrādā?

Būšu pateicīga par jūsu atbildēm un ieteikumiem!

23.08.2019

K

ž Žanna Stoļarova 23.08.2019

2-3 cilvēki istabiņa, alga 450-500. Jastrāda 12h diena.

S Sanita54 24.08.2019

Rīgas un Jūrmalas Rimi var nopelnīt pat 1000 eiro uz papīra, protams ja vēl brauc piestrādāt un strādā svētku dienās pat 1200 eiro uz papīra ir iespēja saņemt!

R Ram 23.08.2019

Ja esi tik izmisusi, tad jau labāk brauc strādāt uz ārzemēm

D Dace Koltova 24.08.2019

Es saku stradat Rimi man maina ir no 7-23 neteiksu ka butu viegli jo pa dienu ir tikai viens partraukums un tas pats tik 15 minutes alga ap 300 vini nelauj parstradat stundas ka Maxima .Daudz brivdienu.Es nezinu vai si ir labaka darba vieta jo man divu menesu laika nekada prieka sajutas vairs nav.Sakuma teica ka labi darba apstakli bet tagad var redzet istos tapec jau darbinieki ilgi neturas visi beg atrak prom.Nezinu vai ta ir visos rimi bet pazina jau pec pirmas darba dienas aizbega prom .Attieksme ari slikta.Tikko sac stradat ta kolegi grib tevi izest ara .

I Ingajaustrada 23.09.2019

Interesanti,kurā tad Rimi tu stradā?Stradāju jau vairak kā 9 gadus,neko tādu neesmu dzirdējusi.Mazos Rimi ir jastrādā 7-23,Stunda pusdienas laiks ir visos veikalos pēc likuma.Un alga,visos veikalos ir iespēja piestrādāt un virstundas atļauj.Tas no paša atkarīgs,vai vēlies apgūt vairākas nodaļas.

Joe Rogans👽 24.08.2019

Tā nav dzīve strādāt Rimi, tiešām brauc uz Īriju, Angliju, Vāciju, ja svešvalodas zināšanas atļauj.

N Nikolaas 25.08.2019

Dzīvoju Anglijā un pēc savas pieredzes varu teikt ka lielākajā daļā darba vietu pilnībā ir pieticis ar krievu valodas zināšanām, kas protams ir slikti un neveicina valodas izaugsmi. Un iesaku rūpīgi izpētīt uz kurieni brauksiet, jo daudzi aplaužās, ierodoties pilsētās kurās neatrodas rūpnīcas, vai arī to ir ļoti maz. Un ja atrodas ārpus pilsētas uzreiz jāreiķinās ar laika un braukšanas izdevumiem. Ir tomēr jauki atrast sev ko piemērotu, nevis kā piemēram Northamptonā ir iespēja strādāt sviestmaižu rūpnīcā un praktiski viss.