www.sudzibas.lv RIMI dāvanu kartes/ Aleksandra-vecākā kasiere

Rimi - dāvanu kartes/ Aleksandra-vecākā kasiere

Labdien! Tagad Rimi Damme notiek akcija- sakrāj 10 zīmogus un čēkus un saņēm 5 ls dāvanu karti. Šodien atnēsu sakrātus čēkus uz informāciju, bet dāvanu karti nesaņēmu, skaidrojums bija tāds, kā divi čēki ir no viena datuma ar starpību 20 minūtes un vēl divi tapāt ar starpību 10 min. Es teicu, ka vienmēr iepērkos kopā ar māsu un mammu, bet tā kā braukt mums līdz Rimi tālu, mēs izmantojam vienu mašīnu un braucam kopā. Sakarā ar to mums vienmēr ir 3 čēki ap vienu un to pašu laiku. Uzskātu, ka man nebija nekas jāskaidro vispār, bet es vēl skaidrojos. Man vecākā kasiere ļoti rūpji atbildēja, ka vienā dienā var būt tikai viens čēks. Es biju šokā PAR TĀDU ATTIEKSMI. Es pateicu, lai viņa man parada noteikumus, ka dienā var būt viens čēks, viņa it kā mēklēja, neko neatrada noteikumos, kuri ir visur salikti-pie katras kases. Tad viņa teica, ka tas bija kaut kur rakstīts viņai e-pasta, bet atrast viņa nevar, jo tas ir sarēžģiti. Uzskatu, ka viņas rīcība bija neadekvāta, rūpja, nesolīda, viņa man atņēma ap 25 minūtem, kaut es teicu, ka mums mašīnā ir mazs bērns, dāvanu karti tā arī nesaņēmu. Gribētu piebilst, ka vienmēr biju jūsu lojāls pircējs, vienmēr gāju iepirkties Rimi veikalos, pēc jūsu darbinieces rīcības vairs negribu pat ieiet jūsu veikalos. Visu dienu par to domāju un nolēmu jums uzrakstīt.Vairs negribu nekādas dāvanu kartes, paldies... bet gribu lai jūs man skaidri un gaiši uzrakstītu, ja noteikumos nekas nav minēts, vai tā var būt ka divi vienas dienas čēki nav derīgi, un lūdzu uzrakstiet kāds sods par rūpju un nelaipnu attieksmi būs jūsu darbiniecei? Viņa atteicas nosaukt savu uzvārdu, bet vārds bija rakstīts Aleksandra-vecākā kasiere. Paldies!!!

V

R rojs22 18.12.2011

varbūt vajadzēja to rimi vadībai rakstīt, šeit jau neviens to nelasīs. un vislabāk zvanīt.

W www. 19.12.2011

A tu nepadomāji, par to, ka jebkurš var paņemt iepriekšējā pircēja čeku? Un neviens tev pakaļ neskraidīs un neskatīties kur tu to čeku esi ņēmusi.

B Baņķieris 19.12.2011

Varbūt, ka tā var būt, bet tam obligāti ir jābūt ierakstītam akcijas noteikumos! Ja nav- sorry, dodiet tik dāvanu kartes, cik jādod!

E Erps 20.12.2011

Pilnīgi piekrītu.
Ir precīzi jādefinē kādi čeki der akcijai. Ja tas nav izdarīts, tad atsaukties uz kaut kādu mistisku e-pastu personīga datorā ir vienkārši smieklīgi.
Tikpat labi es arī varu atsaukties uz savu kompi, kurā ir e-pasts, kas apstiprina ka man pienākas davānu karte no RIMI.
Kaut kāds sviests.

E ella 01.02.2012

если вы хотите что бы вас услышало руководство этого магазина то вам надо писать на их сайт...www.rimi.lv а эта Александра знатная хамка...и как её там только терпят????