www.sudzibas.lv RIMI Darbinieku tiesību pārkāpšana

Rimi - Darbinieku tiesību pārkāpšana

Rimi vadība neļauj darbiniekiem izmantot savus pārtraukumus. Ja darbinieks strādā vairāk kā 8, 5h viņam pienākas 2 reizes pa pusstundai pārtraukums. Bet, kad aizej pārtraukumā, darbinieks tiek saukts uz kasi. Pārtraukuma laikā darbinieks nevar atstāt darbavietu. Rezultātā darbinieks pārtraukumus nevar izmantot. Vai tad tas ir likumīgi? Darba pārtraukumi nav atmaksāti un protams netiek mainīts darbinieka nostrādātais laiks. Maiņas ir pat ir pa divpadsmit stundām un vairāk.

29.08.2023

R

VSR 29.08.2023

Atrod citu darbu. Kādas problēmas? RIMI, Maxima, LIDL un citi veikali, vienmēr būs ar vērgiem.

Kur? Visas ražotnes Latvijā, pat kaitīgās, tika slēgtas. Braukt strādāt uz to pašu Vāciju? Tātad no turienes, pateicoties Olafa Šolca valdības ekonomiskajai politikai, sankcijai Krievijai un NATO veiktajiem gāzes vadu sprādzieniem no Krievijas, visa ražošana tiek pārcelta uz ASV! Vienīgā izeja: doties uz Vāciju un dabūt darbu pansionātos pensionāru naktspodu izņemšanā un mazgāšanā!..

КУДА? Все производства в Латвии, даже вредные позакрывали. Ехать работать в ту же Германию? Так оттуда, благодаря экономической политике правительства Олафа Шольца, санкция к России и подрывам газопроводов из России что осуществило НАТО всё производство переводят в США! Единственный выход: ехать в Германию и устраиваться выносить и мыть ночные горшки за пенсионерами в пансионатах!..

VSR 29.08.2023

Tīrgoju caur andelemandele. Omnivai sūtījumi, piemēram, līdz Liepājai nāk dienas laikā, (izsūtu no rīta, uz nākamo rītu Liepājā), Jums var nākt 3-5 dienas. :D

T taisnibascinitajs3 29.08.2023

Sniegpārsliņš dabūjis pirmo darbu un tagad nesaprot, ka cilvēkiem tiešām ir jāstrādā, lai saņemtu kaut kādu algu?
Sniegpārsliņš piekusa, tāpēc sniegpārsliņš pielietoja savu īpašo spēju - meklēt likumus internetā.

R Rimi vergs 29.08.2023

Bet tava vienīgā un unikālā spēja citam pakaļā līst cik dziļi spēj.

T taisnibascinitajs3 29.08.2023

To es tikai Jūsu mātei vakar darīju, viņai patika ;)

A asdasd123 29.08.2023

par kādām tur vēl tiesībām šitais runā ? tev ir tikai 2 tiesības dzīvojot šajā demokratijas laimes zemē - rukāt 12+ stundas dienā par 450 auro menesī un maksāt nodokļus . laipni ludzu .

P Palīgs neskaidrajiem 29.08.2023

Pareizi uzrakstīji. Tikai šeit pārsvarā dzīvnieki risina savas dzīvnieku lietas.

S Sendija Role 30.08.2023

Kad tur strādāju, tad dabūju aktu par to, ka zivīm neuzberu ledu. Jā, mana vaina, par ko man arī no algas novilka 50e.nakamaja dienā darbinieki šīs zivis ēda pusdienas. Koroč, kolēģiem izmaksājusu pusdienas

O Ozols225 30.08.2023

Ko var bispār gribēt no Rimi,Ja Valdis Turlais sēž jau 20.gadus
Vecais sen jau iesūnojis un nekas nenotiek