www.sudzibas.lv RIMI Darbiniekiem nav cimdu

Rimi - Darbiniekiem nav cimdu

Labdien!
Vakardien iepirkos spices rimi. Ka jau daudzi normālie ari es paņemu un uzvilku cimdus un gāju ņemt ko man vajag. Bet pamanīju vienu lietinu tie cilvēki kas smuki vāc preci prieks interneta veikala pasūtījumiem neizmanto nekādus drošības pasākumus. Ar plikam rokam vāc produktus un sagatavo jau prom sūtīšanai. Kas tas par absurdu. Un jūs rimi Sakat ka ievērojat visus standartus absurds.

28.03.2020

K

T Turkey901 28.03.2020

Ko viņi fasēja bez cimdiem, malto gaļu?!

K Karlis5 28.03.2020

Piemeram auglus. Un jebkura gadijuma visi grabsta preces viniem ir risks saslimt. Jo sevi neaizsarga.

M Mego izmeklētājs 28.03.2020

Apsurts?

K Karlis5 28.03.2020

Tad prieks kam ir kasieriem vajadzigi cimdi vini jau galu nefase :)

T Turkey901 28.03.2020

Jo viņi aiztiek naudu, kurai pieskārušies simtiem cilvēku un kas ir pati netīrākā lieta pasaulē?!

K Karlis5 28.03.2020

Jus laikam domajat ka preci neviens neaiztiek ar rokam. Es pats stradaju partikas joma. Tur kur es stradaju ari zales darbiniekiem ir cimdi rokas. Ja tiks inficets kads no siem cilvekiem uzklepos uz prece padomajat kas notiks talak.

T Turkey901 28.03.2020

Nav svarīgi, kārtos tas cilvēks produktus ar plikām rokām, uz kurām ir vīruss, vai ar cimdiem, uz kuriem tāpat ir nosēdies vīruss.
Cimdi vairāk pasargā apkārtējos tādā gadījumā, ja pašam kārtotājam ir kāda infekcija asinīs un tā var nonākt saskarē ar produktiem, piemēram, sagriežoties vai saskrāpējoties. (hepatīti, HIV, utt.).
Covid19 ir gaisa pilienu infekcija, kas ceļo pa gaisu/ nosēžas uz virsmām neatkarīgi no tā - "plikas rokas" vai rokas cimdos!

K karliss5 28.03.2020

To es zinu kāds ir tas vīrus. Tad vēlreiz jautāju priekš kam kasieriem ir vajadzīgi cimdi :D ja ir zināms kā izplatās vīrus,Visu laiku kasieris cimdus neizmantoja tikai takad pēkšņi nauda ir netīra a iepriekš nauda nebija netīrā?

K karliss5 28.03.2020

Turkey901 tu esi laikam viens no tiem kuri devās uz Salkrastiem un tusējā pilnajos restorānos un pēc tam stāvēji milzīgajā sastrēgumā.
Izskatās ka nav jēga šim visam es ceru ka Valdība pieņems lēmumu visiem sēdēt bez izņēmuma mājas, izņemot tos kurus vajag atstat vaļā. Jo savādāk nevar un ievest armiju pilsētās lai uztur kārtību,
Ja mums būs tāda situācija kā Itālijā mūsu ekanomika tiks sagrauta pilnībā un mēs neatgūsimies no tā.

K karliss5 29.03.2020

Ir jāmācās no viņu kļūdām , bet izskatās neviens nemācās un jūs visi mākat tikai skaisti runāt, bet darīt dara retais.

M Mlje_ 31.03.2020

Šoreiz Titaram taisnība. Infekcija izplatās pilienu veidā un īpaši debiliem atkartoju: cimdi neko nedod, jā vien tam pārdevējam nav čūlas, atvērti ievainojumi uz rokām.

N Nils37 28.03.2020

Kads sakars ar Italiju tagad,tu paskaties cik italija dzivo cilveku kas vecaki par 60gadiem un kas slepa no arstiem par savam problemam plausu problemam sirds problemam

Džozefīne 29.03.2020

Visu dienu ar cimdiem rokās arī nav prātīgi. Rokas sasvīst un tajā cimdā veidojas mitra un ļoti ideāla vide visām baktērijām.

K karliss5 29.03.2020

Džozefīne tu domā kasieris var nostrādāt visu dienu ar cimdiem?

Cimdi ir jāmaina un vajag mazgāt rokas arī ja strādā ar cimdiem un tad būs viss kārtībā.