www.sudzibas.lv RIMI likumu par nepilngadīgo nodarbināšanu pārkāpšana

Rimi Dame - likumu par nepilngadīgo nodarbināšanu pārkāpšana

Esmu pusaudzis, pieteicos darbam rimi dame uz 1 mēnesi drēbju nodaļā. Darba laikā veikala direktore, marianna ozoliņa, lika man pildīt tādus darbus, kas neietilpa manos pienākumos un pārkāpa likumu par nepilngadīgo nodarbināšanu. Man lika
- nest kastes, kas svēra no 5-8 kg.
-vairākkārt likt mazgāt ledusskapja vitrīnas.
-fasēt produktus.
-spiest 45kg citronu sulas no ne automātiskas sulu mašīnas.
No mēģinājuma attiekties no smagā darba, man direktore draudēja ar darba dienu (7h) neapmaksu. Lūdzu izskatīt radušos situāciju un pieņemt attiecīgos mērus.

Dainis 25.07.2018

Vairāk izklausies pēc parasta sliņķa.

"Esmu pusaudzis, pieteicos darbam rimi dame uz 1 mēnesi drēbju nodaļā."
Выделю: "drēbju nodaļā." Или ты на своём языке не обучен читать?

Какое отношение отдел одежды имеет к этому:
"-vairākkārt likt mazgāt ledusskapja vitrīnas.
-fasēt produktus.
-spiest 45kg citronu sulas no ne automātiskas sulu mašīnas. "?
Или ты точно [censured]?

veesaa007 25.07.2018

Nepārstrādājies, nabadziņ? Esmu pārliecināta, ka tava mamma arī no veikala nes 5kilogramīgus iepirkumu tīkliņus. Pēc tava teksta spriežot, nekāds palīgs savai mātei tu arī neesi, ja veikalā 5kg kaste tev šķiet par smagu.Un, starp citu, iesaku sākt labāk mācīties un apgūt gramatiku, savādāk nekur tālāk par strādnieka amatu netiksi.

Džozefīne 25.07.2018

Kāds sakars ledusskapju vitrīnām un saldētajiem produktiem ar drēbju nodaļu? Mariannai laikam ar gadiem veras ciet un nenāk vaļā. :D

Li Liga Carciente 20.01.2020

Džozefīne jūs gan marianni nepazīstat ka sita runājat. Varbūt jums iet ciet. Neaizdomājamies ka šis itka nepilngadīgais drosvien muld. Ja jau bija tik slikti navigācija tur sēdēja

Kolta 25.07.2018

Kastes 5-8 kg , ak Tu nabadziņš. Varbūt mammīti vajadzētu pasaukt palīgā. Un tā ari rodas šie mammas puisīši.
Puisi, Tev dzīvē vēl būs tik daudz pārdzīvojumi, ka šis Tev liksies pupu mizas.

An AnvoyT 25.07.2018

Neko viņi nav pārkāpuši. Viss ir likuma normās.

Cr critical thinker 25.07.2018

kādus mērus pieņemt? ušakovu? kādus vēl?

Jānis 25.07.2018

Kad es biju pusaudzis, man lauku saimniecībā dien dienā, nācās nēsāt 50kg lopbarības maisus uz muguras, neskatoties uz to, ka pats svēru labi ja 45kg. Vēl esmu dzīvs! Tāpēc uz šādām sūdzībām, skatos ar ironisku smaidu :)

Likumsargs 25.07.2018

Tipisks paaudzes "man pienākas" pārstāvis!
Nu ko cienītie! Esam tādus mīkstpēdiņus izaudzinājuši!

Ag Agiņa 26.07.2018

Ja strādā apģērbu nodaļā,tad izdara to,kas tur darāms un iet palīgā citu nodaļu darbiniekiem.Pārtikas nodaļās ir daudz vairāk darba.Nebūs veikalā tā,ka nodaļā darba nav un Tu sēdēsi un neko nedarīsi.Ja darba nav,tad tīra plauktus,kārto produktus vai tiek norīkots uz citām nodaļām,kur ir daudz vairāk darba.

Dainis !
"Esmu pusaudzis, pieteicos darbam rimi dame uz 1 mēnesi drēbju nodaļā."
Выделю: "drēbju nodaļā." Или ты на своём языке не обучен читать?

Какое отношение отдел одежды имеет к этому:
"-vairākkārt likt mazgāt ledusskapja vitrīnas.
-fasēt produktus.
-spiest 45kg citronu sulas no ne automātiskas sulu mašīnas. "?
Или ты точно [censured]?

Ta taisniba2018 26.07.2018

Es 14 gados strādāju par krāveju pa 10ls diena un mēs divēta ar šoferi pa dienu bijam izkramejuši smagu mašinu ar alu un citiem dzērieniem un mašīna varēja sabāzt 10,700kg un nostrādāju ta visu vasaru un ka redzi man tagad 25 un viss ar manīm ir kārtībā.

Так что лет через 30 Вам эти разгрузочно-погрузочные работы ещё аукнуться болями в спине. Дай то Бог чтобы мои слова не оказались пророческими...

taisniba2018! А ты знаешь что такое "Техника безопасности"? Ты хоть в курсе что она написана не для красоты, а за каждым её пунктом чьё-то загубленное здоровье, жизнь и даже чья-то смерть - горе для его/её близких?.. На одном предприятии по деревообработке не раз предупреждали что за сверлильным станком нельзя работать в перчатках. И только после четвёртого несчастного случая руководство пошло на крайнюю меру "работаешь в перчатках - немедленное увольнение!" И только после этого несчастные случаи прекратились...
P.S. Я обрашаюсь к тебе на "ты" потому что более чем в два раза тебя старше!