www.sudzibas.lv RIMI Covid-19 ierobežojumu neievērošana un nespēja noregulēt esošās problēmas

Rimi - Covid-19 ierobežojumu neievērošana un nespēja noregulēt esošās problēmas

Apmeklējot šodien šo veikalu, saskaros ar to, ka stāvot klāt produktam ko apskatīju un pētīju pienāca klāt alkoholiskā un acīmredzams neveselīga sieviete, kura stāvēja man 20 cm attālumā un rupji izteicas ka viņai vajagot pajiet, kaut gan es teicu viņai ka viņa var apiet un nav nepieciešams gaidīt. Viņa teica ka neredz iemeslu apiet, es teicu ka publiskajās vietās jāsaglabā distanci pirmkārt viņas drošības dēļ, uz ko viņa pagrūda mani, teica ka pa laimi viņai šobrīd iesnas un speciāli uzklepoja virsū.

Vēlējos uzreiz griezties pie veikala apsarga, vet viņš nebija vietā.

• rimi veikalam vispār nerūp savu pircēju un darbinieku Veselība: tika apdraudēta mana Veselība.
• ar šo situācijas aprakstu vēlos izcelt, ka veikala vadības interesēs neiekļaujas savu pircēju droša iepirkšanās: tika pakļauta divkāršam riskam mana Veselība. Pirmkārt, ielaižot veikalā tādu antisociālo būtni kā tā sieviete un otrkārt pārkāpjot kaut minimālos ierobežojumus ievērot distanci un nodrošināt iespēju saviem dažādiem pircējiem to darīt.

Vairs noteikti nenākšu uz rimi veikaliem, pat trauslākā maxima labāk rūpējas par situāciju.

•nav neviena darbinieka veikalā, kurš varētu būt atbildīgs pat tādu situāciju noregulēšanu. Kauns.

12.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes