www.sudzibas.lv RIMI Cilvēku maldināšana

Rimi - Cilvēku maldināšana

No Annas baznīcas braucu uz Rimi Vivo centru un 22:54 tiek aizslēgtas veikala durvis...bezpreģels kaut kāds, lai tad darba laiku raksta līdz 22:54, nevis 6 minūtes ātrāk ver durvis ciet...saprotu, ka darbinieki vēlas ātrāl tikt mājās, paēst, nomazgāties un izgulēties, bet citi vēlu no darba pārnāk mājās...citiem šīs minūtes ļoti svarīgas! 17.08.2017.

TasEsLV 18.08.2017

Un tu no veikala tiešām jau esi ārā no 23:00? jo 23:00 āra durvīm jābūt slēgtām un nevienam tur nemaksā par sēdēšanu ilgāk, gribi pateikt ,ka 6 min laikā tu vari ieskriet veikalā, sapirkties savus produktus kurus tev vajag - pieļauju vairāk par 1 . aiziet līdz kasēm samaksāt un jau būt ārā? Narvesen pieejot pie lodziņa apkalpošana var aizņemt 2-4 min.

O OptimaLatvija 18.08.2017

Principā cilvēks var pa 5 minūtēm ieskriet, izskriet cauri un aiziet līdz kasei. Cita lieta, ja cilvēks ieskrien 5min pirms darba dienas beigām, kad veikalā ir cilvēki un kasē jau ir rinda.. Tādēļ arī ir tā sistēma. Nevienam nav jāstrādā laikā, par kuru viņam nemaksā.

"saprotu, ka darbinieki vēlas ātrāl tikt mājās, paēst, nomazgāties un izgulēties" - ja saprastu, tad šīs sūdzības šeit nebūtu.