Rimi - cenas

garām braucot uz laukiem,domāju ieiešu supernetto nopirkt ēdamo.. pieeju pie gaļas stenda un brīnums...vistas spārniņi talleg kuri maksaja visu laiku 1.69 tagat jau akcijā 1.69 tāpat ar vistas rullīšiem kuri maksāja 2.29 kg visu laiku un akcija 2.45 . tā ir pēdējā maldināšana ar savām akcijām...un daudz kam cenas ceļāš,bet pa tv rādija ka sia rimi neceļ cenas.. man palika dusmas un aizgāju neko nepaņemot..beidziet tak ludzu celt cenas jo algas mums neceļās !!!

Minesota 20.10.2013

Tad RIMI vai Superneto?

E Evita Karklina 20.10.2013

superneto ir SIA RIMI, palasi kas pie durvim karajas tur viss uzrakstits, viena firma.es pati biju šokēta ka pārdevēja pateica

G13 21.10.2013

Izlasot sūdzību, man arī nekas vairs neceļas...

R RimiHater 24.01.2016

Nopērku piecus kartupeļus un to Saļonkas burciņu, un vēl nopirku desu par 1.59 uz akciju.. Kā jau kartupeļi maksātu 30 centi..Bet cik tad īsti maksāja Saļonkas burciņa?
Šajā RIMI biju pirmo un pēdējo reizi.