Rimi - cenas

Neticiet akcijām,kas ir Rimi.Piemeram akcija uz lasi-bija par 7 ls ar kapeikam,a tagad cena pielikta 4ls ar kapeikam.
bet pie kases izsit vienalga 7ls.
Pamatojums,ka tā bija akcija uz stundu,bet par to nekas ,nekur netika ne rakstīts,ne teikts.Un no kura brīža iestājas stundas atskaite.ja jau nosvera man par 4Ls,tad ejot lidz kasei ari bija jabut tai cenai.Uz pakas ir viena cena-4,00Ls ,bet kase parada citu cenu-murgs.
Akcija uz Tulamoru-bija 12Ls ar kapeikam,tagad 10ls ar kapeikam.bet ..pie kases izradas izsit vienalga pa 12Ls.Izradas,tās pudeles,kas pa 10Ls ir japanam no cita plaukta,nevis no tā plaukta,kur piestiprināta ir cena.Tāpēc cilvēki uzmanaties ar akcijām,tas ir acu apmāns.Tā ir sava veida atjautības spēle-trāpīsi vai nē uz akcijas produktu.

M mainmenumain 04.11.2012

Iedomājies, veikals ar tuukstošiem miljioniem preču, ko organizē un pārvalda tikai cilvēks un kautkāda datorsistēma, kas var noglukot un tu bled sudzies par kautko tādu?
tevi kāds apkrāpa? tev spieda paņemt?

donna b 04.11.2012

protams ka nav patikami, ja pie kases izradas precei ir cita cena, man pašai tā gadījās ar piem. vīnu, bet vienmēr var atstāt pie kases. un vēl ja uz kaut ko vērtīgo veikālā ir akcija, parasti jābūt noradītam štrih-kodam, uz kuru akciju ir prece. Salidzini un nebūs vilšanās.

S Sanny 03.01.2013

Vajadzēja atstāt preci un nepirkt. Par akcijām ir regulas - vari rakstīt sūdzību ptac. Ja akcija bija uz vienu stundu, tam bija jābūt norādītam. Protams, vienmēr pastāv arī cilvēcīgais faktors. Vai tad tev darbā negadās kļūdas?