Rimi

Man nav nekas pret RIMI veikaliem un tajos piedaavaato asortimentu, muusu gimene ir ar to apmierinaata, bet viens starpgadiijums nomelnoja sho veikalu tiikla labo iluuziju. Starpgadiijums: automaatika, kas ir RIMI ieejaa nav apreekinaatauz maziem beerniem, kas tiek ieseedinaati mazajos ratos - mashiiniitees, pats fakts, ka mazs beerns sanjem triecienu pa galvu no sho automaatisko vaartu metaala cauruleem ir galiiginepienjemams, kas shokeeja vispaar, ka neviens no RIMI darbiniekiem pat neizraiit adiija ne mazaako interesi par notikusho- vienkaarshaak runaajot - ignoreeja muusu sashutuma izsaucienuspar sho automaatiku un vienkaarshi noveersaas, kaut lai arii beerns raudaaja. RIMI administraacija - var apskatiit sho gadiijumusavaas video lentees, jo ieeja tiek filmeeta. Pieljauju, ka tas notiek biezji - jo mums nepieveersa uzmaniibu - labi ka beernstika sveikaa tikai ar nelielu sasitumu un izbiili !!!!! - juusu viedoklivai ja shaads atgadiijums ir gadiijies arii Juusu beernam varat rakstiit uz : [slēpt]@one.lv

R Rita 14.06.2004

Nav ko visur ar siikajiem vazaaties.

R R 02.08.2004

Straadaaju RIMI jau 2 gadi un nekad nekas tamliidziigs nav maniits - kaa vispaar kaut ko taadu var izmaniities sastraadaat!?Ieteikums --- ja pats sevi nesargaasi, tad nebriinies, ka shitik mulkiigi starpgadiijumi notiek!!! Man rodas taads iespaids, ka cilveeks ienaakot veikalaa domaa, ka visi vinam seko un censhas pasargaat - bet ziniet ko - MIMS IR PIETIEKAMI NOSLOGOTS GRAFIKS, lai veel briivpraatiigi staaveetu un uzklausiitu juusu nepamatotos apvainojumus...

I Ineta 16.08.2004

To vareetu saukt par nezeeliigu iztureeshanos pret beerniem no pashu vecaaku puses!!! Varu iedomaaties skatu-ieseedina beernu ratos un tikai stumj ar galvu tajaa stienii. Varbuut vajadzeeja padomaat, nevis tikai sperties iekshaa!!??

D Didzis 12.03.2008

Nebiju domājis, ka RIMI strādā tādi tizli cilvēki ! Cerams, ka ir jau atlaisti un tagad strādā lopkautuvē vai morgā.

A Aigarins 12.07.2012

Ja ja, un Didzim patik skatities, ka to darbiniek per.;]Te nu galigi garam, ja palaidisiet savu bernu ar masiniti pa ielu braukt, kurs bus vainigs?Samosvals...;]

Z zaptesburka 12.07.2012

100% piekritīšu Inetai. Ja vecāki bērnu iestūmuši ar pieri tajos vārtiņos, tā ir tikai viņu pašu bezatbildība un neuzmanība. Ne jau vārtiņi bērnam virsū uzskrēja, bet vecāki neskatījās un nesekoja līdz, kas notiek, un kur viņi to bērnu stumj. Tad jau varēja arī vienkārši sienā iegrūst un pēc tam sūdzēties, ka bērns guvis traumas.
Tas, ka veikala drbinieki "ignorēja sašutuma izsaucienus un novērsās", manuprāt, ir pat ļoti pieklājīgi no viņu puses.

M mikeness 13.07.2012

Ir nu gan neraža! ;DDDD Tādi tūtiņi paši stūrē tos bērnus un neko neredz! Otrs ir tas, ka normāli domājošs cilvēks ar pietiekošu intelektu nelieto e-pastu kurš atrodas one.lv .Ko tad vēl brīnīties, ka dzīivajā tādam gadās neraažas, tikai cieš nevis pats taču bērni.