L Līga 10.05.2004

Tas, protams ir visai nepatīkami, tomēr vai veikalam jāriskē ar tabakas izstrādājumu tirdzniecības licenzi, kasierei ar savu darbu un iespējamo naudas sodu, ja nav īstas pārliecības par pircēja vecumu? Es neuzskatu, ka grūti ejot ārā no mājas paņemt pasi, vai autovadītāja tiesības, ja jau zin, ka iespējamas problēmas ar vecuma noteikšanu pēc izskata (ne pirmo reizi droši vien, vai ne?)

R rrr 02.08.2004

RIMI tiikls nav vainiigs, ka tu esi neatiistiijies! Un pasei vienmeer jaabuut liidzi - starp citu - IZAUDZ BEIDZOT

A aaaa 03.04.2008

visus tabakas izstradajumus vajadzetu aizliegt...

I ingus 06.12.2008

Nu, nu, es arī nenēsāju līdzi pasi, un, ja pārdevējām uznaķ tieksme kasīties, kas viņām uznāk bieži, tad prasīs pasi arī vecam vecim. Vispār viņas var viegli nolikt pie vietas, pastāstot, ka dokumentu, kur ir personas dati var prasīt tikai oficiālas iestādes, pie kurām veikals nepieder.

O Oskars 07.12.2008

Ingus, pie vietas licēj, Rimi nav neoficiāla iestāde, bet gan veikalu tīkls kurš nodarbojas ar mazumtirdzniecību. Palasi LR likumdošanu par pasi, kā piemēram ministru kabineta noteikumus un tad saki ka nevar prasīt.