Rimi

Spožais RIMI tēls grūst ik dienas. Tā vien šķiet, ka jēdzieni un kvalitāte ir atstāti kaut kur zem vienas vietas... Bieži vien (pat jāsaka: "parasti") pat centrāltirgū ir labāk prece ar labāku apkalpošanu.

J

Komentāri (4)

A a 01.04.2004

Cits skandalas: Valsts cilvēktiesību birojā notika apaļā galda diskusija par darba devēja tiesībām iejaukties darbinieku personiskajā dzīvē. Šīs diskusijas iemesls bija VCB pārstāvju rīcībā nonākusī SIA ?RIMI? izstrādātā darbinieku anketa, kurā tiek pieprasītas ziņas par darbinieku personisko dzīvi, tajā skaitā ģimenes stāvokli, radiniekiem u. c. Iepazīstoties ar anketā uzdotajiem jautājumiem, Valsts cilvēktiesību birojs tajos saskata būtiskus cilvēktiesību pārkāpumus - SIA ?RIMI? iejaukšanos cilvēku privātajā dzīvē.Šī anketa ir izstrādāta pirms zināma laika, un tās izmantošana bija saistīta ar uzņēmuma drošības interesēm, diskusijas dalībniekus informēja SIA ?RIMI? Personāla departamenta vadītāja Sandra Galindoma. Anketu tika piedāvāts aizpildīt uz brīvprātības principa. Savukārt VCB pārstāvji vērsa uzmanību uz to, ka jebkurā gadījumā lūgums aizpildīt anketu ir diskriminējošs. ?Cilvēki baidās atteikties to aizpildīt, jo baidās no represijām? ? sarunā pauda VCB juriste Inga Zonenberga. Tāpat bažas izraisa anketā iekļautā norma, ka kompānija ir tiesīga pārbaudīt sniegtās informācijas patiesumu attiecīgajās iestādēs. Bez tam, lai arī tiek norādīts, ka anketu aizpilda darbinieks, kas jau pieņemts darbā, tā satur vairākas normas, kas liecina, ka anketa domāta darba pretendentiem. Kā klātesošos informēja Datu valsts inspekcijas Kontroles un informācijas sistēmu drošības daļas vadītāja Agnese Ruttase, informācijas ievākšana no darbiniekiem ir jābūt pamatota ar prasībām, kas nepieciešamas darbinieku pienākumu veikšanai. Gadījumā ar anketu šis princips ir pārkāpts. Bez tam, ja tiek izmantota šāda anketa, Datu valsts inspekcijā ir jāiesniedz pieteikums, kas šinī gadījumā nav izdarīts. RIMI pārstāve atzina, ka šajā anketā tiešām ir vairākas neprecizitātes. ?Laika posmā kopš tās izstrādāšanas ir mainījusies likumdošana, ir pieņemts Fizisko personu datu aizsardzības likums, tāpēc ar firmas vadītāja rīkojumu no šodienas šīs anketa vairs netiks izmantota?.

F fd 01.04.2004

Piekritu. Stulba bija reklama.

A a 02.04.2004

dA UZH S KAZHDIM DNIOM V rimi VSIO HUZHE I HUZHE

E elisone 25.06.2004

Man gan patiik Rimi labaak par citiem lielveikaliem. Saliidzinaat ar Centraaltirgu? Smiekliigi! Neskaitaamas reizes ir gadiijies tur (Centraaltirguu) "iepirkties". Ja ir iespeeja, vienmeer izveelos Rimi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes