Rimi

30.03 2007. pulkstens 22-34 iegāju juglas centrā nopirkt torti un dažus gaļas isdtrādājumus.ko vest uz laukiem cēsu raij .biju ļoti pārsteikts ka gaļas istrādājumi bija pārklāti ar plēvi un pie tortēm neviena arīnebija zinot to ka veikals strādā līdz 23 . gāju uz kasi jautāt kas pa lietu lai isauc vecāko pārdevēju izrādsās ka tai nav laika skaitot naudu pūlkstens jau 22 58 veikalu drīz taisīs ciet un es kā muļķis gaidu vecāko ,sāk apsarks braukt virsū un 2 kasieres tipa ka es esu sabojājis vakaru un garastavokli jo es esot prasijis lai pārdod torti manā dzimšanas dienā vakars man bija sabojāts biju niknis bez gala par rimi darbinoku rīcību gribu ietekt citiem ja negribat sabojāt sev vakaru neejie uz juglas centra rimi vakarā jo viņi stŗādā līdz 22 ja veikalam jāslēdzas 23