Rimi

Es nesaprotu, kā var strādāt veikalā par pārdevēju konsultantu, kurš neko nezin. Vienu rītu iegāju Rimi veikalā, cerībā nopirkt kādu svaigu kūciņu darbā brokastīs apēst ar kafiju. Ko Jūs domājat: es nevienu svaigu kūku neredzēju, piedevām nostāvēju 30 minūtes kā tāda muļķe pie letes, bet pārdevēja, ieraugot mani, turpina izlikt savu maizi. Es pagriezos un tā arī ar tukšu grozu gāju uz izeju, kad pienāca klāt apsargs un jautā, vai patiesi es neko nenopirku un lūdz mani nākt viņam līdz. Es jautāju, priekš kā, viņš neko neatbild. Ieveda mani atsevišķā istabā, lūdza izlikt savas mantas. Neko neatradis, atvainojās, ka biju aizturēta. Uz darbu, loģiski, nokavēju. Es biju tik dusmīga, ka no tā brīža es vairs nekad neiepērkos Rimi Bolderāja, kur nu jau kādā citā Rimi veikalā.

O Olga 26.02.2004

nu bet logiski, ka Bolderaajaa nekaa normaala nav... un tas RIMI... murgs kaut kaads...es pat nezinaaju, ka tur taada paraadiiba kaa apsargi eksistee... zinaasim kaut ko jaunu par RIMI, bet tas, ka paardeveeji tur nekaa nezina un kasieri izturas taa, it kaa tu esi vinjeim 100000 ls paraadaa, ir zinaams ;p way to go, RIMI!!!

D Digital1 28.02.2004

Kaa straadaajosh RIMI varu paveestiit jums, ka mees - RIMI darbinieki neesam gaishredji un katram, kurs paskataas uz mums neskrienam kaa mulkiishi klaat! Prieksh tam jau mums ir mute, lai ar to riikotos!!! Pastraadaasiet Juus RIMI, nevis birojaa, tad redzeesiet cik tauta (atvainojos par izteicienu) ir STULBA!!!!! 90% PIRCEEJU DOMAA, KA VEIKALOS PIENEM CILVEEKUS, KURI LASA DOMAS UN ZINA, KAD JUMS PEEKSNI KAUT KO SAGRIBEESIES! Neesiet tik shausmiigi augstpraatiigi un lepni par savu (biezi vien) NEKO! Lai cik tas jociigi vai neticami arii neliksies, bet RIMI darbinieki arii esam cilveeki!!!!!

D Digital1 28.02.2004

Un veel! Straadaaju es RIMI Hypermarket, bet dziivoju Bolderaajaa! Un ik reizi iepirkdzmies Bolderaajas Rimchikaa esmu laipns pret paardeveejiem un ZINIET - VINI PRET MANI ARII !!!!!!!!!!!!! =0 Taadeel ieteikums! Nenaaciet uz veikalu izgaazt savas (gimenes nesaskanu vai vienkaarsi vecuma stulbuma) dusmas uz paardeveejiem !!! Cik juus buusiet laipns pret paardeveeju, tik mees arii buusim laipni pret jums miiljie pirceeji!

A a 29.02.2004

RIMI pats sliktakais veikals

E elina 05.03.2004

rimi lielupei ir lels sud

U User1173p 01.04.2004

Jums taisniba

I Ina 28.04.2004

Es piekrītu Digital1 . tiešām nevajag nākt uz veikalu izgāst savas dusmas netikai uz pārdevejiem,visvairāk cieš kasieri.Bijušas tādas situācijas kad kasieris neiztur tādu negatīvu pircēju atieksmi un vienkāri aiziet no darba.Cilvēki būsim draudzīgi.

C Crewing 26.06.2008

Da uzh, soglasen, chto v konditerskih otdelal Rimchikov rabotajut babi s jajcami, v Rimchike v Ilguciemse i na Vienibas gatve, tochno, podhodishj k otdelu vzjatj kakoe-nibudj pirozhko, a tam na minut 10 nikogo net za prilavkom, esli estj, obsoljutno verno-polnostju soglasen, vozjatsja s hlebom-raskladivajut, i tebja prosto ne zamechajut.
Mordi zversko nedovoljnie, chto ti k nim podoshol, da i pirozhki chasto uzhe ne svezhie. V ostaljnom vrode vsje OK, da i kasiri kuda dushevnee, chem v Maximah.