Rimi

Par to, ka nestrādā visas kases, atbild vadība nevis kasieres, par vecu, smirdīgu pārtiku - pārdevejas-i (ne vienmēr var izostīt un pagaršot 1.5 t produkcijas dienā), firmas kuras piegādā preci ar neatbilstošu marķējumu. Pēc komentārim spriežot - KRIEVVALODĪGI runājošie nečīkstiet! jezhajte gdje komunjizm i pakupajte kalbasu (2 vida), uho, gorlo, nos, hu*, piz** i hvost u dobrih, milih pradavshic!!! Un nebojājiet garastāvokli. :))))

? ?? 24.08.2006

Nauris Buiķis ?????? ? ???, ??????! =D

N Nauris 28.08.2006

raivo piza - man jaabrauc kuutii ? - aaarpraac kaads tupums kaads tur sakars ar kuuti???????? gadijumaa sseit nav vieni ssizofreenikki un analfabeeti?

Z Zane 29.08.2006

Hmmm.... Varbūt tik rupji nevajadzētu izteikties....Taču tiktiešām piekrītu, par to ka par kasēm neatbild kasieres un par produktiem pārdevējas-i .....Pati esmu strādājusi Maximā, kā vasaras strādniece, un pēc pieredzes saku, ka ja ir sūdzības par produkciju ir uzreiz jāvēršas pie priekšniecības, kas katru dienu ir veikalā...Jo vnk nav jēgas to teikt pārdevējiem, it īpaši ja tie ir vasaras strādnieki, ko ta mēs varam padarīt....Piemēram uz šādām sūdzībām, jau pirmā mēneša beigās vnk pasmējāmie un teicām lai iet pie priekšniecības, bet nez kāpēc visi tie trakie cilvēki kuri baigi sūdzējās nekā negribēja iet pie priekšnicības....Nu ja, vieglāk jau ir izbļaustīties uz pusaudžiem, kas vasrā strādā vai kādu citu darbinieku nekā kautko pateikt priekšniecībai....un par tiem krievvalodīgajiem - nu jā, nav jau labi viņus tur sūtīt dirst vai kā... bet nu pēc pieredzes saku, ka tik tiešām lieklākā daļa trobeles cēlāju, kad es strādāju, bija krievvalodīgie, kuri ne vārda nesaprata latviski, kas nebūt neatviegloja manu darbu, par kuru ne īpaši daudz maksāja..... tā, ka secinājumus izdariet paši....

M M 16.09.2006

a priekshnieciba tam poxodu xuem grushi okola4ivaet - nixrena ne delaet.. im zhe tozhe pox veniki.. k nim obratjatsja.. oni - xorowo esli izvenjatsja za neka4estvennij tovar i vse!!! ili voobwje nagrubjat.. sama nikogda ne zhalovalasj, potomu 4to znaju, 4to eto bespolezno.. a vot esli eto sdelatj kakto po-drugomu, prosto 4eta namutitj, pozhalovatsja komu "postarwe".. u 4eloveka zhe estj potrebiteljskie prava.. aj, koro4e, xrenj eto polnaja.. kazhdij 4elovek zarabativaet po-raznomu.. 1% - 4estno.. a 99% - najabivajut..

S Sanita 19.01.2008

Man jau liekas, ja tu nekad neesi sūdzējies, tad arī nevari zināt kāds būs rezultāts. Pēc personīgās pieredzes zinu ka tev M nav taisnība.