Rimi

06.04.2006. plkst 16.45 pēc darba iegāju veiklā Rimi, pie kases nokļuvu nepatīkamā situācijā, pircējs kurš bija aiz manis, starp mūsu pirkumiem nebija nolicis atdalamo sarkano kociņu, kasiere nr.5 Margarita izsita čekā maniem pirkumiem klāt pāris nākošā pircēja pirkumus, teicu ka tie nav mani, kasiere rupji teica ka priekš tam ir sarkanie kociņi kas atdala pirkumus, pēc tam tika teikts ka viņa nesaņems prēmiju par to ka čekā jāanulē pirkumi, bet pēc tam tika rauta vaļā un cirsta ciet kases atvilkne, tā ka nauda vien palecās, atlikums un čeks tika man rupji nomesti. Vai tāds darbinieks, kas nevar sevi savaldīt un dusmas izgāž uz pircējiem var strādāt veikalā kurā apgrozās daudz pircēju? Šis veikals man tiešām bija ''Tuvāk sirdij, tuvāk mājām!'', tagad diezvai, un nedomāju ka man būs patīkami vēl tur iegriezties, ja būs tāds apkalpojošais personāls, kas rupji izturas pret klientiem.

K