Rimi

Nedrīkst pirkt grilētu gaļu RIMI veikalos. Tā laikam ir sistēma - pārdot vecu gaļu. Vakar mani vecāki saindējās ēdot Doles Rimi pirktu grillētu cūkgaļu, kam derīguma termiņš beidzas šodien. Piedevām - tā jau ir otrā reize, kad iegādāta bojāta gaļa šajā veikalā. Pirmo reizi uz Lieldienām grilētā cūkgaļa ciemiņus nesagaidīja - tika izmesta ārā, šoreiz 2 slimi cilvēki - pat ar temperatūru. Veikals piedāvājās atdot naudiņu par pirkumu (ceļa izdevumi šoreiz lielāki par produkta vērtību), bet kas kompensēs to, ka šīs saindēšanās dēļ neiet cilvēks uz darbu, vēl zāles?

S Santa 07.07.2006

Skatos, ka loti daudzi ir neapmierinaatia r salaatu kvalitaati. Man gan tieshi RIMI salaati loti garsho (nevis jau safaseetie, bet sveramie), un man nekad ar bijushas ar tiem probleemas!