Rimi

tirdzniecības centrā Olimpija kādu laiku pārdeva matricas paka pa 10 un cena bija 1,99 Ls (matricas bija 700MB un x52) , vakar aizvelkos uz Olimpiju , skatos matricas nu maksā 2,69Ls ari 10 paka, bet pašas matricas ir 650MB un x16 . Jājautā vai mēs labāk pērkam labākas patricas pa 1,99 vai sūdīgākas pa 2,69...... padomājiet pirms dodieties uz Olimpiju

X

Rimi ir sūds bet pārdevējas sexīgas . Es nopērku gaļu kura ir veca aizeju skaidroties . tur sexīgā pārdevēja mani ievelk kautkādā istabiņā un sāk man sūkāt un es viņu izdrāzu tagad es viņu satiku un viņa teica ka es būšu tevs bet man ir tikai 14

J Janka 03.06.2003

jaa- 14 un ar galvu arii viss nav kaartiibaa :))

R rimi 06.06.2003

rimi gavno !!!maxima fareva !!!

A Aidus 15.10.2003

Debil! Tam zhe akcija bila. Wo idiot :))

A Aidus 15.10.2003

PS. MAxima un leishu suudi jamet aaraa no Latvijas. Nu naturaali leishu suudi leetie kaukaadi.

R RobD 26.10.2003

Baac,kur aamulji...ja matricas veerteetu tikai peex taa,ar kaadu x tajaas var ieraxtiit,tad maybe te nebuutu pie kaa piedirsties...bet matricas pa 1.99 bija pirmkaart lietuvieshu meesls acme,otrkaart taa veel bij akcija...un kaads tur sakars ar olympiju,kursh visaa visumaa jeedziix veikals(nevis kaa maximas(besii tas nosuakums)un t-marketi...

R RIMIPARDEVEEJS 28.02.2004

Rimi veikalos akcijas maina notiek divreiz meenesii! Matricas pa 1.99 bija akcijaa un tagad peec akcijas beigaam maksaa 3.69! VARBUUT akcijas vairs vispaar neriikot - lai visas cenas buutu forever?

K Kklo 20.07.2004

Akcija eto akcija, ja hotja i ne rabotala v magazine, no eto znaju, mozhet bitj vam stoit posmotretj v tolkovom slovare, chto eto znachit?i ne pisatj sjuda vsjakuju chush

V Vadim 03.02.2008

Аффтар убейся апстену, если со словом "акция" впервые знакомишься здесь и сейчас, в этой теме))