X x 11.05.2003

Man arī RIMI vienreiz uzskaitīja preces dubultā, bet es pateicu kasrierei, man taču ši konkrētā prece ir viena un tad viņa man ar tādu akmens ģīmi atveda naudu un pat neatvainojās, labi ka paņēmu čeku un apskatījos, tagad vēroju kasieres, lai neizsit preces divreiz. Tas notika Bolderajas RIMI.

R RIMIPARDEVEEJS 28.02.2004

A TAA MANTA DUBULTAA JUMS GADIIJUMAA NEBIJA NOMIINUSOTA? JA NEE TAD VAJAG TUREET ACIS VALAA NEVIS VAZAATIES PA VEIKALU KAA MIRONIM! =(

I Inga 27.03.2008

Rimi tas ir regulāri, tā kā es tur iepērkos gandrīz katru dienu, vismaz 2-3 reizes mēnesī es pieķeru, ka dubulto pirkumus... Turiet acis vaļā!!!

K Kasiere 17.05.2008

Nav jau taa, ka kasieres speciaali jums sit preces dubultaa, pati straadaaju par kasieri un tieshaam reizeem no noguruma sanaak arii nepamaniit ka prece iesitas divas reizes, bet taapeec cilveekam arii ir acis dotas lai vinjs skatiitos, ko vinjs peerk...Nauda par nepareizi izsistu pirkumu vienmeer tiek atdota ..

E Erakis 13.09.2013

Ko Jūs cienītais! Tā ir parasta lieta viņiem (RIMI) . Tas ir pieredzēts bieži. Tas ir sīkums salīdzinot ar šodienas (13.sep.13 gads) gadijumu, kad gribēja mani sodīt par 30 LS. Tā lūk 12 vienību veitā likt maksāt par 120!!! Protams pēc tam naudu atgrieza, bet rūktums un nepatika pret rimi paliks uz nezināmu laiku.